کد خبر: 1708 A

نماینده اهر و هریس در مجلس:

بیمارستان هریس در زلزله اخیر صد درصد آسیب دیده و امکانات درمانی منطقه به یکی از مدارس این شهرستان انتقال یافته و بیمارستان اهر نیز از زلزله اخیر مصون نمانده و آسیب جدی بر آن وارد شده است.

اهر- ایلنا: به گفته نماینده اهر و هریس در مجلس شورای اسلامی بیمارستان هریس در زلزله اخیر صد درصد آسیب دیده و امکانات درمانی منطقه به یکی از مدارس این شهرستان انتقال یافته و بیمارستان اهر نیز از زلزله اخیر مصون نمانده و آسیب جدی بر آن وارد شده است.

به گزارش ایلنا، عباس فلاحی باباجان که در جمع پزشکان این منطقه سخن می‌گفت از دانشگاه علوم پزشکی خواست تا با بسیج امکانات خود تدابیر لازم برای رفع این معضل به عمل آورد.

وی در عین حال تجهیزات پزشکی بیمارستان اهر را جوابگوی نیازهای این شهرستان ندانست و گفت: بیمارستان اهر بیمارستان معین برای شهرهای همجوار بوده و علاوه بر ارائه خدمات درمانی به شهروندان این شهرستان بیماران شهرستانهای اطراف را نیز مورد درمان قرار می‌داد.

فلاح همچنین کمبود پزشکان متخصص در زمینه های مختلف از دیگر مشکلات بهداشت و درمان این منطقه ذکر کرد و گفت: متأسفانه به جهت کمبود پزشک متخصص اکثر بیماران اورژانسی برای درمان به تبریز اعزام می‌شوند که باید چاره ای برای آن اندیشیده شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر