کد خبر: 1774 A

امروز

این فیلم امروز پنجم شهریور ماه رأس ساعت 18 در محل سینما ناجی با حضور علاقمندان به این فیلم و سینماگران به نمایش در می‌آید.

تبریز - ایلنا: ششمین ویِژه برنامه نمای نزدیک با اکران فیلم سینمایی "خوابم میاد" همراه خواهد بود.

به گزارش ایلنا از تبریز، این ویژه برنامه در راستای برگزاری ویژه برنامه های نمای نزدیک برگزار می‌شود و در برنامه خود به فیلم خوابم میاد به کارگردانی رضا عطاران خواهد پرداخت.

این فیلم جدیدترین ساخته سینمایی عطاران است که در ژانر کمدی سیاه تدوین شده است. داستان فیلم درباره معلمی است محجوب که به دلیل آزار شاگردان و دفاع از حقش از مدرسه اخراج می‌شود و برای امرار معاش به تدریس یک شاگرد خصوصی که دارد، بسنده می‌کند.

آشنایی وی با یک زن پاستیل فروش و پیدا شدن علاقه بین این دو که هر دو رانده شدگان اجتماعند از سویی و نیاز به پول زیاد برای خرج عمل خواهر این زن این دو را به بیراهه ای می‌کشاند که رفته رفته از موقعیت‌های کمیک خنده دار به سمت وقایع ناگوار تنزل روایی پیدا می‌کند و به پایانی نامناسب ختم می‌شود.

خوابم میاد، نخستین فیلم سینمایی رضا عطاران در مقام کارگردان است که به دلیل پرداخت به یکی از گونه های ویژه سینما و رفتارهای اجتماعی شهروندان در زمره آثار موفق سینمای کشور قرار گرفته است.

این فیلم قرار است امروز یکشنبه پنجم شهریور ماه رأس ساعت 18 در محل سینما ناجی با حضور علاقمندان به این فیلم و سینماگران به نمایش در بیاید.

در ادامه این ویژه برنامه کمک‌های نقدی شهروندان تبریزی با مشارکت هنرمندان شاخص کشور به نفع زلزله زدگان جمع آوری خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر