کد خبر: 2067 A

خدمات پس از فروش شرکت تراکتور سازی ایران:

از کل ۴ هزار و ۴۹۳ دستگاه تراکتور فعال بخش کشاورزی در مناطق زلزله زده ۲۵ دستگاه در اهر بین ۳۰ الی ۶۰ درصد، ۳ دستگاه در ورزقان و ۵۷ دستگاه در هریس بین ۳۰ الی ۷۰ درصد آسیب دیده‌اند.

تبریز - ایلنا: رئیس سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی از بازسازی و سرویس رایگان تراکتورهای تولیدکنندگان در مناطق آسیب دیده از وقوع زلزله در شهرستان‌های اهر، هریس و ورزقان خبر داد.

به گزارش ایلنا از تبریز، دکتر مسعود محمدیان در نشست مشترک با مدیرعامل شرکت تراکتورسازی ایران گفت: بر اساس تفاهمات انجام یافته، خدمات پس از فروش شرکت تراکتور سازی ایران - تبریز در چارچوب حمایت از بهره برداران آسیب دیده از وقوع این حادثه در شهرستان‌های اهر، هریس و ورزقان، به صورت رایگان این خدمات را ارائه خواهد داد.

وی با اشاره به اینکه شرکت تراکتورسازی ایران – تبریز آمادگی خود را جهت سرویس و بازسازی رایگان تراکتورهای از کارافتاده بر اثر ریزش آوار در مناطق آسیب دیده از وقوع زمین لرزه اعلام کرده است افزود: هم اکنون تعداد ۴ هزار و ۴۹۳ دستگاه تراکتور در شهرستان اهر، هریس و ورزقان در امر کشاورزی فعالیت می‌کنند که ۸۵ دستگاه بر اثر ریزش آوار خسارت دیده که نیاز به بازسازی و نوسازی دارد.

دکتر محمدیان همچنین از ارائه خدمات رایگان پس از فروش شرکت تراکتورسازی ایران– تبریز برای بازسازی و تعویض اتاقک‌های تراکتور بهره برداران در مناطق آسیب دیده خبر داد و افزود: با توجه به نزدیکی زمان فصل کشت، این امر می‌تواند تا حدودی تولیدکنندگان را برای کشت و زرع مجدد در این مناطق امیدوار کند.

گفتنی است هم اکنون یک هزار و۸۶۷ دستگاه تراکتور در شهرستان اهر، یک هزار و ۱۶۹ دستگاه در شهرستان ورزقان و همچنین یک هزار و ۴۵۷ دستگاه در شهرستان هریس در امر کشاورزی فعالیت می‌کنند که از این تعداد ۲۵ دستگاه در اهر بین ۳۰ الی ۶۰ درصد، ۳ دستگاه در ورزقان و ۵۷ دستگاه در هریس بین ۳۰ الی ۷۰ درصد آسیب دیده‌اند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر