کد خبر: 2082 A

رئیس جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی:

پزشکان مرکز درمان ناباروری و تحقیقات سلول‌های بنیادی آذربایجان شرقی خواستار تجهیز بیش ار پیش این مرکز به کلیه امکانات و تجهیزات روز برای نیل به قطب درمان ناباروری شدن آن در شمال غرب کشور شدند.

تبریز - ایلنا: به گفته رئیس جهاد دانشگاهی آذربایجان شرقی در مرکز درمان ناباروری و تحقیقات سلول‌های بنیادی آذربایجان در مسائل شرعی بدون استفتا از مراجع تقلید کاری صورت نمی‌گیرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان،احمد فرشبافیان در جمع پزشکان مرکز درمان ناباروری و تحقیقات سلول‌های بنیادی آذربایجان و مجتمع پزشکی جهاد دانشگاهی افزود: دانش پزشکی در سال‌های اخیر توانسته برای درمان مشکلاتی چون ناباروری راه حل‌هایی ارائه دهد اما بعد از رفع این مشکلات، مسائل جدیدی رخ نمود که دیگر با دست پزشکان قابل حل نیست.

وی خاطرنشان کرد: در مرکز درمان ناباروری و تحقیقات سلول‌های بنیادی بدون استفتا از مراجع تقلید کاری صورت نمی‌گیرد،در همین راستا با وجود آمدن مسائل جدید شرعی، لازم است با استفاده از نظر فقها و علما در این موارد گره گشایی کرد.

فرشبافیان با بیان اینکه مرکز درمان ناباروری و تحقیقات سلول‌های بنیادی آذربایجان که وابسته به جهاد دانشگاهی واحد استان آذربایجان شرقی است افتخار علمی برای استان محسوب می‌شود، افزود: چنین نتایجی نشانگر تلاش جهادگرا نه اعضای جهاد دانشگاهی استان به ویژه پرسنل متخصص مرکز درمان ناباروری و تحقیقات سلول‌های بنیادی آذربایجان شرقی است.

در ادامه پزشکان مرکز درمان ناباروری و تحقیقات سلول‌های بنیادی آذربایجان شرقی با بیان مشکلات و دغدغه های خود خواستار تجهیز بیش ار پیش مرکز درمان ناباروری و تحقیقات سلول‌های بنیادی آذربایجان به کلیه امکانات و تجهیزات روز برای نیل به قطب درمان ناباروری شدن مرکز مزبور در شمال غرب کشور شدند.

در خاتمه از 18 نفر از پزشکان جهاد دانشگاهی واحد استان با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تقدیر شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر