کد خبر: 2084 A

این مسابقات در مقطع متوسطه و رشته های فیزیک، شیمی، زیست شناسی و رایانه در بین دانش آموزان برگزیده استان‌ها از 11 تا 14 شهریور ماه برگزار می‌شود.

تبریز - ایلنا: مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی از برگزاری مرحله کشوری سیزدهمین دوره مسابقات آزمایشگاهی و کارگاهی دانش آموزان متوسطه در تبریز خبر داد.

به گزارش ایلنا، فیروز رضایی افزود: این دوره از مسابقات از 11تا 14 شهریورماه جاری به میزبانی اداره کل آموزش و پرورش استان در آموزشکده فنی الزهرا تبریز برگزار خواهد شد.

وی گفت: در این دوره از هر استان 8 نفر دانش آموز و 2 نفر سرپرست جهت شرکت در مسابقات حضور خواهند داشت.

رضایی با بیان اینکه این مسابقات در مقطع متوسطه و رشته های فیزیک، شیمی، زیست شناسی و رایانه در بین دانش آموزان برگزیده استان‌ها اعم از دختر و پسر از مدارس عادی و مدارس خاص برگزار می‌گردد، خاطر نشان کرد: این مسابقات در دو بخش عملی به صورت آزمایشگاهی و کارگاهی و در بخش تئوری به صورت کتبی اجرا خواهد شد و در هر رشته 4 نفر داور کشوری که از استان های مختلف انتخاب شده‌اند داوری مسابقات را بر عهده خواهند داشت.

وی یازدهم شهریور را روز پذیرش میهمانان و شرکت کنندگان در مسابقات و دوازدهم و سیزدهم را اجرای مسابقات و چهاردهم شهریور را اختتامیه مسابقات و اعلام اسامی نفرات برتر اعلام کرد و گفت: مراسم اختتامیه در سالن اجتماعات پتروشیمی تبریز برگزار و از 24 نفر از دانش آموزان برتر با اهداء لوح تقدیر و جوایز تجلیل خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر