کد خبر: 2086 A

تلاش خواهد شد تا روند بازسازی این مساجد پیش از آغاز فصل سرما به اتمام برسد.

تبریز - ایلنا: شهردار تبریز از تصمیم این مجموعه برای بازسازی مساجد پنج روستای آسیب دیده از زلزله در حاشیه تبریز و توابع اسپیران خبر داد.

به گزارش ایلنا مهندس علیرضا نوین این مطلب را در حاشیه بازدید خود از روستاهای کمانج علیا، اسپیران و گلزار که در زلزله اخیر دچار آسیب جدی شده‌اند اعلام کرد و گفت: شهرداری تبریز با هدف کمک به روند بازسازی روستاهای آسیب دیده از زلزله اخیر در حاشیه تبریز و در راستای انجام کار فرهنگی و با توجه به در پیش بودن فصل سرما تصمیم به بازسازی مساجد پنج روستای پرجمعیت در بین روستاهای آسیب دیده از زلزله گرفته و تلاش خواهد کرد روند بازسازی این مساجد پیش از آغاز فصل سرما به اتمام برسد.

شهردار تبریز با اشاره به تداوم مراحل آواربرداری از روستاهای آسیب دیده از زلزله اخیر توسط اکیپ‌های امدادی و سازمان‌های تابعه شهرداری تبریز افزود: در حال حاضر کار آوابرداری از روستاهای آسیب دیده از زلزله در اطراف تبریز با جدیت و سرعت لازم در حال پی گیری است و تمام تلاش ما و سازمان‌های تابعه شهرداری بر این است که کار آواربرداری تا پایان هفته جاری به اتمام برسد.

مهندس نوین در عین حال با قدردانی از تلاش‌های شبانه روزی اکیپ‌های امدادی و خدماتی شهرداری تبریز به ویژه سازمان موتوری، مدیریت بحران، معاونت خدمات شهری و اجرایی و دیگر واحدهای تابعه در امداد رسانی به زلزله زدگان استان و نیز روستاهای تابعه تبریز، ابراز امیدواری کرد با مشارکت و همکاری تمامی دستگاه‌ها مراحل بازسازی و اسکان قطعی روستائیان و زلزله زدگان استان در کم‌ترین زمان و پیش از آغاز فصل سرما به اتمام برسد.

شهردار تبریز در خاتمه تأکید کرد: بازسازی این مساجد جدای از کمک‌های نقدی و غیر نقدی و نیز امدادی شهرداری تبریز به مناطق زلزله زده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر