کد خبر: 22956 A

سیدشمس‌الدین حسینی وزیر امور اقتصاد و دارایی بعنوان رییس مجمع پتروشیمی تبریز با ادامه فعالیت تیم دوچرخه سواری پتروشیمی تبریز موافقت کرد.

ایلنا- تبریز:سیدشمس‌الدین حسینی وزیر امور اقتصاد و دارایی بعنوان رییس مجمع پتروشیمی تبریز با ادامه فعالیت تیم دوچرخه سواری پتروشیمی تبریز موافقت کرد.

به گزارش ایلنا با پیگیری اکبر محمودی مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی و نمایندگان و رییس مجمع نمایندگان آذربایجانشرقی در مجلس شورای اسلامی، سیدشمس‌الدین حسینی وزیر امور اقتصاد و دارایی بعنوان رییس مجمع پتروشیمی تبریز طی نامه ای به وزیر نفت دستور بلامانع بودن حمایت شرکت پتروشیمی تبریز از تیم دوچرخه سواری را صادر کرد.

مدیر کل ورزش و جونان آذربایجانشرقی در این خصوص گفت: با توجه به عدم تمایل مدیران پتروشیمی تبریز برای تیم داری در رشته ی دوچرخه سواری از چند ماه گذشته از طریق وزیر محترم نفت پیگیر ماجرا شدیم و توانستیم نظر موافق ایشان را برای ماندن تیم در تبریز و ادامه سرمایه گذاری در این رشته دریافت کنیم.

اکبر محمودی افزود:بعد از موافقت وزیر نفت با ادامه تیم داری پتروشیمی تبریز در رشته ی دوچرخه سواری با توجه به اینکه شرکت پتروشمی تبریز در حال واگذاری به بخش خصوصی میباشد , با وزیر محترم امور اقتصاد و دارایی نیز مکاتباتی داشتیم و طی جلسه ای در مجمع هر دو وزیر بصورت کتبی موافقت خود را با ادامه فعالیت های تیم دوچرخه سواری اعلام کردند.

مدیر کل ورزش و جوانان استان در مورد مشکلات موجود با وجود موافقت وزیر نفت گفت: متاسفانه هیئت مدیره غیر بومی شرکت پتروشیمی تبریز موافق تیم داری نیستند و با وجود دستوراتی که از سوی مدیران عالی از تهران ابلاغ شده باز هم هیئت مدیره در تبریز تمایلی به اجرای دستور وزیر مربوطه نشان نداده اند.

محودی افزود: در یک هفته اخیر برای پیگیری این موضوع شخصا به برای دریافت نامه وزیر امور اقتصاد و دارایی به شهرستان میانه نزد آقای مددی رئیس مجمع نمایندگان استان رفتم تا از طریق ایشان پیگیر موضوع انحلال تیم پتروشیمی تبریز باشم و این امر محقق شد.

مدیر کل ورزش و جوانان در خاتمه گفت: امیدوارم مدیران شرکت پتروشیمی تبریز با درک حساسیت موضوع تیم دوچرخه سواری و با توجه به دستور وزرای مربوطه اقدام مناسبی انجام دهند تا ورزش استان ضرری در قبال اقدام اشتباه آقایان نبیند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر