کد خبر: 2821 A

با حضور استاندار آذربایجان شرقی

در این آیین هتل آپارتمان ارس و یک مجتمع پالایشگاهی افتتاح و عملیات اجرایی احداث پروژه های کارخانجات آرد سازی، تولید خودرو، تولید پوشاک، احداث سوله صنعتی و یک مرکز نمایشگاهی خودروهای وارداتی کلنگ زنی همزمان با هفته دولت در این منطقه آغاز شد

جلفا- ایلنا: 7 واحد تولیدی - صنعتی و گردشگری در منطقه آزاد ارس با سرمایه گذاری 1033 میلیارد ریالی دیروز همزمان با هفته دولت با حضور استاندار آذربایجان شرقی و سرپرست منطقه ازاد ارس افتتاح و کلنگ زنی شد.

به گزارش ایلنا در این آئین هتل آپارتمان ارس و یک مجتمع پالایشگاهی افتتاح و عملیات اجرایی احداث پروژه های کارخانجات آرد سازی، تولید خودرو، تولید پوشاک، احداث سوله صنعتی و یک مرکز نمایشگاهی خودروهای وارداتی کلنگ زنی همزمان با هفته دولت در این منطقه آغاز گردید.

بر اساس این گزارش هتل آپارتمان ارس با زیربنای 2200 متر و سرمایه گذاری 15 میلیارد ریالی در جوار بزرگراه گردشگری منطقه آزاد ارس و یک مجتمع پالایشگاهی نیز با سرمایه گذاری 50 میلیون دلاری بخش خصوصی در سایت صنایع سنگین افتتاح شد.

این پالایشگاه سالانه 184هزار تن بنزین، نفت سفید، گازوئیل و مازوت تولید خواهد کرد.

همچنین کارخانه تولید کامیونت برای تولید کامیونت، کارخانه آرد سازی، اولین نمایشگاه و مرکز فروش خودروهای وارداتی، کارخانه تولید البسه و احداث یک باب سوله صنعتی با سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ارس کلنگ زنی شد

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر