کد خبر: 29977 A

این تیم یکی از بهترین تیم‌های نمایشی جهان است./ این تیم، پنجم دی ماه سال جاری از ساعت دو بعد از ظهر در سالن شش هزار نفری شهید اقدمی تبریز حرکات خود را به نمایش می‌گذارند

ایلنا- تبریز: رئیس هیئت تکواندوی آذربایجان شرقی گفت: تیم نمایشی تکواندوی تایگرز کره جنوبی که یکی از بهترین تیم‌های نمایشی جهان است، سه شنبه هفته آینده برای اجرای نمایش در کلانشهر تبریز وارد این شهر می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا کاظم طوفان بخش افزود: این تیم، پنجم دی ماه سال جاری از ساعت دو بعد از ظهر در سالن شش هزار نفری شهید اقدمی تبریز حرکات خود را به نمایش می‌گذارند و حضور عموم مردم در آن آزاد است.

وی با بیان اینکه این تیم 20 نفره برای همدردی با زلزله زدگان ارسباران خواستار بازدید از این مناطق شده‌اند، اظهار کرد: اگر شرایط آب و هوایی مساعد باشد، این تیم نمایشی پس از اجرای نمایش در این مناطق حضور خواهند داشت.

رئیس هیئت تکواندوی آذربایجان شرقی همچنین از حضور سفیر کره جنوبی در این نمایش خبر داد.

وی با اشاره به اینکه آذربایجان شرقی تکواندوی آذربایجان شرقی یکی از مهم‌ترین قطب‌های تکواندوی کشور است، افزود: متأسفانه در این استان تیم نمایشی تشکیل نشده است که امیدواریم حضور این تیم کره ای، زمینه ای برای تشکیل یک تیم نمایشی در استان باشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر