کد خبر: 29978 A

جواد کاظمیان، بازیکن سابق تیم پرسپولیس تهران با پیراهن شماره 9، حبیب گردانی، بازیکن سابق تیم شهرداری تبریز با پیراهن شماره چهار و جاناتان بازیکن سابق تیم شریف مولداوی با پیراهن شماره 21 برای تراکتورسازی بازی خواهند کرد./تاکنون جدایی فرزاد حاتمی، احسان حاج صفی، انسلو و رائوپیدرو از تیم تراکتورسازی تبریز قطعی شده است./ این تیم در مدت باقی مانده از فصل نقل و انتقالات می‌تواند دو بازیکن خارجی، یک سهمیه زیر 23 سال، دو سهمیه لیگ برتر و یک سهمیه فیفا را جذب کند.

ایلنا- تبریز: جواد کاظمیان، حبیب گردانی و جاناتان داسیلوا پریرا به تیم تراکتور سازی تبریز پیوستند.

این سه بازیکن با حضور در هیئت فوتبال آذربایجان شرقی و امضای دفتر رسمی نقل و انتقالات در نیم فصل دوم با پیراهن تراکتورسازی به میدان خواهند رفت.

جوادکاظمیان، بازیکن سابق تیم پرسپولیس تهران با پیراهن شماره 9، حبیب گردانی، بازیکن سابق تیم شهرداری تبریز با پیراهن شماره چهار و جاناتان بازیکن سابق تیم شریف مولداوی با پیراهن شماره 21 برای تراکتورسازی بازی خواهند کرد.

تاکنون جدایی فرزاد حاتمی، احسان حاج صفی، انسلو و رائوپیدرو از تیم تراکتورسازی تبریز قطعی شده است.

این تیم در مدت باقی مانده از فصل نقل و انتقالات می‌تواند دو بازیکن خارجی، یک سهمیه زیر 23 سال، دو سهمیه لیگ برتر و یک سهمیه فیفا را جذب کند.

مهاجم سابق تیم پرسپولیس تهران گفت: برای کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر و دعوت شدن به تیم ملی به تراکتورسازی پیوستم.
جواد کاظمیان افزود: من هنوز 31 سال دارم و می‌توانم برای تیمی که در ان بازی می‌کنم مفید باشم.

وی گفت: در پرسپولیس و در پستی که من بازی می‌کردم شش بازیکن وجود داشت اما با این حال از 17 بازی در 12 بازی به میدان رفتم و این نشان دهنده موثر بودن من در تیم است.

کاظمیان اظهار کرد: ژوزه به فوتبال و شخصیت من علاقه داشت اما نمی‌دانم چرا گل محمدی با حضور من در پرسپولیس مخالفت کرد و از طرز برخورد گل محمدی با خودم بسیار ناراحتم.

وی افزود: البته ناراحتی ام با پیوستن به تراکتورسازی که تیمی بزرگ با تماشاگرانی بزرگ است برطرف شده و از این پس برای موفقیت این تیم تلاش خواهم کرد.

کاظمیان گفت: مشکل پرسپولیس حضور ژوزه، دنیزلی و یا استیلی بر سر تیم نیست، بلکه این تیم دچار بحران شده و در تیمی که بحرانی است نمی‌شود به خوبی بازی کرد.

بازیکن میانی سابق تیم شهرداری تبریز گفت: تراکتورسازی را به دیگر پیشنهادهای داده شده از سوی تیم‌های لیگ برتر ترجیح دادم.

حبیب گردان افزود: از چند تیم لیگ برتر از جمله سایپا پیشنهادهای خوبی داشتم اما تراکتورسازی را به خاطر علاقه ای که به آن دارم، انتخاب کردم.

وی گفت: پیش از پیوستن به تراکتورسازی، با تیم سایپا به توافق رسیده بودم و رضایت باشگاه شهرداری را برای حضور در این تیم کسب کرده بودم اما زمانی که از سوی باشگاه تراکتورسازی با من تماس گرفتند موضوع پیوستن به سایپا را منتفی کردم.

گردان افزود: امیدوارم بتوانم برای تراکتورسازی موثر باشم و برای قرار گرفتن در ترکیب تیم و یاری تیم در تحقق اهدافش تلاش خواهم کرد.

جاناتان داسیلوا پریرا بازیکن برزیلی تراکتورسازی نیز در خصوص دلیل پیوستنش به این تیم گفت: تراکتورسازی تیم بزرگی است و هواداران زیادی دارد از این رو تصمیم گرفتم در ادامه زندگی فوتبالی‌ام این تیم را انتخاب کنم.

وی با ابراز خوشحالی از حضور در تیم تراکتورسازی افزود: در هفته های اول سعی خواهم کرد خودم را با تیم هماهنگ کنیم سپس در ترکیب اصلی قرار گیرم.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر