کد خبر: 3085 A

استاندار آذربایجان شرقی:

روند پیشرفت مصوبات سفرهای هیأت دولت در آذرشهر و بهره مندی این شهرستان از شاخص های توسعه رضایت بخش بوده و این موضوع باید به توسعه بیشتر آذرشهر منجر شود

آذرشهر - ایلنا: استاندار آذربایجان شرقی بر تلاش مضاعف مدیریت شهری آذرشهر در خصوص تامین زیرساخت های شهری و رفاه بیشتر شهروندان تاکید کرد.

به گزارش احمد علیرضابیگی عصر چهارشنبه در نشست مشترک شورای برنامه ریزی و توسعه استان و کمیته برنامه ریزی آذرشهر، با بیان این که وضعیت ظاهری آذرشهر چندان مطلوب نیست، افزود: در این خصوص نیازمندی جدی احساس می شود و شهرداری باید امکانات خود را برای توجه بیشتر به زیباسازی شهری و رفاه حال شهروندان به کار گیرد.

وی روند پیشرفت مصوبات سفرهای هیأت دولت در آذرشهر و بهره مندی این شهرستان از شاخص های توسعه را رضایت بخش دانست و افزود: این موضوع باید به توسعه بیشتر آذرشهر منجر شود و گام های توسعه در این شهرستان با سرعت بیشتری برداشته شود.

علیرضابیگی پروژه مسکن مهر را از جمله انتظارات اصلی مردم شهرستان آذرشهر عنوان کرد و گفت: دستگاه های خدمات رسان به ویژه شرکت آب و فاضلاب شهری با عمل به وظایف خود زمینه افتتاح پروژه 218 واحدی مسکن مهر گوگان همزمان با 25 هزار واحد مسکن مهر در سراسر استان در اواخر شهریور را فراهم کنند.

وی ارتقای بهره وری در بخش کشاورزی شهرستان آذرشهر با اقداماتی نظیر آبیاری قطره ای و پوشش انهار را ضروری دانست و افزود: بخش قابل توجهی از ذخیره آب سد قلعه چای جزو حقوق مردم آذرشهر است و باید امکانی فراهم شود تا از این ظرفیت به بهترین نحو استفاده شود.

استاندار آذربایجان شرقی همچنین بر حل مشکلات فاضلاب آذرشهر تاکید کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر