کد خبر: 37200 A

حضور در این نمایشگاه فرصت مغتنمی است تا زمینه های سرمایه گذاری و تجاری فیمابین فعالان اقتصادی ایران و عراق بسط و گسترش یابد.

ایلنا- جلفا: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از حضور این منطقه و سایر مناطق آزاد کشور در نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران که از 27 الی 30 دی جاری در استان بصره عراق برگزار می شود خبر داد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد ارس صادق نجفی گفت: منطقه آزاد ارس به جهت وجود توان بالقوه در تولید و صادرات در این نمایشگاه شرکت خواهد کرد.

وی افزود:براساس برنامه زمان بندی پیش بینی شده برای نمایش توانمندی های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در کشورهای هدف تمامی مناطق آزاد کشور در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

وی وجود مزیت های زیرساختی و شرکت های تولیدی بزرگ و کوچک در منطقه آزاد ارس را نشان از توان این منطقه برای تبدیل به قطب تولید و صنعت و صادرات دانست و گفت: نمایشگاه توانمندی های صادراتی ایران در عراق با توجه به فعال بودن صنایع پتروشیمی در این کشور می تواند زمینه ساز ارتباط بیشتر و ارتقاء فعالیت های تولیدکننده های صنایع نفتی منطقه آزاد ارس باشد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس با اشاره به اینکه هم اکنون برخی از شرکت های تولیدی منطقه ارس واردات و صادرات و بازرگانی با کشور عراق دارند افزود: حضور در این نمایشگاه فرصت مغتنمی است تا زمینه های سرمایه گذاری و تجاری فیمابین فعالان اقتصادی ایران و عراق بسط و گسترش یابد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر