کد خبر: 38895 A

بر این اساس افشین روشن میلانی به عنوان مدیرعامل جدید شركت توزیع نیروی برق تبریز معرفی و از خدمات علی اكبر برقی مقدم كه به افتخار بازنشستگی نایل آمده است، تقدیر شد.

ایلنا- تبریز:مدیر عامل جدید شرکت توزیع نیروی برق تبریز روز شنبه در آیینی با حضور مدیرعامل شركت توانیر معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا  افشین روشن میلانی به عنوان مدیرعامل جدید شركت توزیع نیروی برق تبریز معرفی و از خدمات علی اكبر برقی مقدم كه به افتخار بازنشستگی نایل آمده است، تقدیر شد.

روشن میلانی متولد سال 1343 و دانشجوی دكترای رشته برق بوده و پیش از این در معاونت بهره برداری شركت برق منطقه ای آذربایجان مشغول خدمت بود.

مدیر عامل جدید شرکت توزیع نیروی برق تبریز در  آیین معارفه خود گفت: برای تعامل سازنده در سطح استان آذربایجان شرفی جهت نیل به اهداف دوسویه مشترکان و شرکت برق تبریز تلاش خواهم کرد.

افشین روشن میلانی که در آیین معارفه خود سخن می گفت افزود:در این راستا زیرساخت های عملیاتی شامل منابع انسانی،اتوماسیون،هوشمند سازی و منابع مالی مورد توجه قرار خواهند گرفت.

وی نگرش جدید به شرکت های توزیع برق را لازمه رفتارهای متفاوت در این شرکت ها دانست و تاکید کرد:برنامه ریزی،فرهنگ سازی مناسب در سطح عمومی مشترکین و مسئولین منطقه به منظور شناخت ماموریت های جدید جزو ضرورت های برگشت ناپذیر در این شرکت هاست.

همچنین وی در این آیین توسعه تعامل سازنده با دانشگاه و استفاده از نوآوری های جدید، ارایه خدمات غیرحضوری به مشتركان، افزایش قابلیت اطمینان شبكه های توزیع، افزایش پایداری شبكه و ارتقای نظام مدیریت پروژه را از دیگر اهداف خود در دوران مدیریت عنوان كرد.

روشن میلانی با اشاره به سابقه تاریخی و شرایط اجتماعی کلانشهر تبریز تصریح کرد:انتظار داریم در بحث منابع مالی،سرمایه گذاری و تامین نقدینگی مستمرا" مورد حمایت ویژه قرار بگیریم.

وی توسعه شرکت توزیع نیروی برق تبریز را بر سه اصل اساسی تدبیر،فناوری و سرمایه گذاری استوار دانست و گفت: نیروی انسانی آگاه از شرایط محیطی و زمانی از الزامات اساسی رسیدن به آرمان ها ست و جذب نیروهای نخبه پاشنه آشیل ترقی شرکت خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر