کد خبر: 40158 A

جلسات هفتگی ملاقات مردمی استاندار آذربایجان شرقی هر هفته در محل استانداری برگزار می‌شود و مردم استان می‌توانند برای ملاقات با استاندار با سامانه ارتباط مردم با دولت به شماره تلفن 111 تماس بگیرند.

ایلنا- تبریز: استاندار آذربایجان شرقی به مدت چهار ساعت با اقشار مختلف مردم که برای مطرح کردن مشکلات خود به نزد وی آمده بودند، به صورت چهره به چهره دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در این دیدار که پنجاه و سومین جلسه ملاقات عمومی استاندار آذربایجان شرقی با مردم از ابتدای سال جاری بود، 115 نفر از مردم مشکلات خود را با احمد علیرضابیگی در میان گذاشتند و وی نیز دستور پیگیری مشکلات آنها را صادر کرد.

در این جلسه که مشابه جلسات ملاقات عمومی گذشته در ساختمان استانداری آذربایجان شرقی برگزار شد، تعدادی از مدیران دستگاه‌های اجرایی استان هم علیرضابیگی را در رسیدگی به مشکلات مردم همراهی کردند.

مدیرکل مدیریت بحران استان، مشاور استاندار در امور ایثارگران، مدیران کل بنیاد شهید و امور ایثارگران، کمیته امداد امام خمینی و بهزیستی، سرپرست بانک ملی استان، مدیرعامل صندوق مهر امام رضا(ع) و معاون اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مدیرانی بودند که متناسب با موضوعات مطرح شده از سوی مردم دستورات استاندار را پیگیری کردند.

گفتنی است جلسه هفتگی ملاقات مردمی استاندار آذربایجان شرقی روزهای دوشنبه هر هفته در محل استانداری برگزار می‌شود و مردم استان می‌توانند برای ملاقات با استاندار با سامانه ارتباط مردم با دولت به شماره تلفن 111 تماس بگیرند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر