کد خبر: 40526 A

توسط حوزه هنری آذربایجان شرقی؛

این كتاب شامل 16داستان‌ كوتاه در سیره عملی و نظری بنیانگذار كبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)،به قلم داستان‌نویسان مرتبط با حوزه هنری استان است كه هر یك به نوعی یاد و خاطره امام راحل را در ذهن‌ها جاودانه می‌كند.

ایلنا- تبریز: رئیس حوزه هنری آذربایجان شرقی از انتشار كتاب« معنای لبخند محمد» توسط حوزه هنری آذربایجان شرقی خبر داد.

به گزارش ایلنا، حسن میلانی گفت: كتاب معنای لبخند محمد مشتمل بر مجموعه داستان­های كوتاه در سیره عملی و نظری بنیانگذار كبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) است.

وی افزود: اندیشه والا، جهان‌شمول و افول‌ناپذیر امام خمینی (ره) گنجینه ارزشمندی برای همه انسان­های آزادی‌خواه است و هنرمندان می­بایستی در انتقال این مفاهیم ارزشمند به ذهن ملّت­ها بویژه ملل مسلمان كوشا باشند.

میلانی ادامه داد: بدون شك اگر اندیشه حضرت امام به درستی در جهان تنویر شود هیچ انسان عدالت‌طلب و حیقیت­جویی نخواهد ماند، مگر آنكه عاشق حضرت روح الله. شده باشد.

رئیس حوزه هنری آذربایجان شرقی گفت: این كتاب مشتمل بر 16 داستان كوتاه از داستان نویسان مرتبط با حوزه هنری استان است كه هر یك به نوعی یاد و خاطره امام راحل را در ذهن­ها جاودانه می­ كند.

مبلانی افزود: معنای لبخند محمد در قطع رقعی در شمارگان 1000 نسخه طبع شده و علاقمندان جهت تهیه این كتاب می­توانند به حوزه هنری استان  و یا به تارنمای حوزه هنری استان به نشانی www.artabriz.ir   مراجعه كنند.

شایان ذكر است كه  این كتاب داستان، طی مراسمی در دهه مبارك فجر با حضور نویسندگان و هنرمندان رونمایی خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر