کد خبر: 40841 A

همزمان با دهه فجر امسال؛

با گازرسانی به 91 روستای استان 6 هزار و 840 خانوار جدید به شمار خانوار بهره‌مند از گاز استان افزوده شده و با اتمام عملیات اجرایی در 17 روستا، زمینه بهره مندی 987 خانوار روستایی از گاز طبیعی فراهم خواهد شد.

ایلنا- تبریز: مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی از افتتاح پروژه گازرسانی به ۹۱ روستا و آغاز عملیات اجرایی در ۱۷ روستای استان و سایر پروژه‌های جنبی با اعتباری بالغ بر ۴۰۴ میلیارد ریال در دهه فجر امسال خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، ولی ا... دینی در تشریح پروژه‌های دهه فجر شرکت گاز استان افزود: با گازرسانی به ۹۱ روستای استان ۶ هزار و ۸۴۰ خانوار جدید به شمار خانوار بهره‌مند از گاز استان افزوده شده و با اتمام عملیات اجرایی در ۱۷ روستا، زمینه بهره‌مندی ۹۸۷ خانوار روستایی از گاز طبیعی فراهم خواهد شد.

وی گفت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و در طول عمر سی و چهار ساله انقلاب، یک میلیون و ۱۳۰ هزار مشترک گاز طبیعی در استان آذربایجان شرقی، تحت پوشش نعمت گاز طبیعی قرار گرفته‌اند.

دینی بهره‌مندی مردم از رفاه در اقصی نقاط کشور را ثمره انقلاب اسلامی برشمرد و اظهار داشت: قبل از انقلاب شکوه‌مند اسلامی هیچگونه خدمات گازرسانی در کشور وجود نداشته و کلیه خدمات در این خصوص مربوط به پس از انقلاب و به برکت خون شهدا بوده است.

وی درخصوص سایر پروژه‌های دهه فجر این شرکت تصریح کرد: گازرسانی به ۱۶ هزار و ۸۳۲ واحد مسکن مهر در استان با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال از پروژه‌های قابل افتتاح در دهه فجر امسال خواهد بود.

دینی از اجرای عملیات گازرسانی به برخی از صنایع عمده استان همزمان با دهه فجر خبر داد و تصریح کرد: صنایع عمده‌ای نظیر گلخانه جلفا، پالایش نفت پترولیوم تبریز، مجتمع فولاد ظفر و نوین گس‌تر بناب، ایستگاه CGS دوم بناب و شهرک صنعتی، آماده رشد و توسعه شبکه گازرسانی جهت بهره‌مندی از نعمت گاز طبیعی به شمار می‌روند.

مدیرعامل شرکت گاز استان خاطرنشان کرد: به برکت سی و پنجمین فجر انقلاب اسلامی ۴ جایگاه CNG استان آذربایجان شرقی به مدار مصرف گاز طبیعی متصل خواهد شد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر