کد خبر: 41146 A

مدیر هر دستگاه باید بداند كه همواره درمعرض مشاهده قرار داشته و وجه مثبت یا منفی فعالیت‌هایش رصد می‌شود.

ایلنا- تبریز: استاندار آذربایجان شرقی از تشكیل كمیته داوری برای ارزیابی عملكرد اعضای ستاد دائمی تسهیلات سفر آذربایجان شرقی خبر داد.

به گزارش ایلنا، احمد علیرضا بیگی افزود: این كمیته اقدامات برجسته و ضعف‌های اعضای ستاد تسهیلات سفر را بررسی و ارزشیابی خواهد كرد.

وی تصریح كرد: اداره كل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی، مسئولیت نظارت بر عملكرد نهادهای عضو ستاد و ارائه گزارش و انعكاس نواقص یا اقدامات مثبت را به عهده دارد.

بیگی با تاكید بر اینكه اقدامات این ستاد در موضوع سفر باید بروز و نمود خارجی داشته باشد، تصریح كرد: با تشكیل این كمیته، نقص‌ها و كمبودها به طور دقیق مشخص و منعكس شده و مسئول هر نهاد در رابطه با كم كاری‌های احتمالی مورد بازخواست و پیگیری قرار خواهد گرفت.

رئیس ستاد تسهیلات سفر استان یادآور شد: با توجه به اینكه اجماع عمومی بر پایه نتایج این ارزشیابی‌ها انجام می‌گیرد، نحوه و چگونگی ارزیابی نیز مهم است بنابراین كمیته داوری به طور دقیق عملكردها را رصد خواهد كرد.

بیگی با تاكید بر اینكه متولیان و مسئولان باید یك ارزشیابی دائمی بر زیر مجموعه‌های خود انجام دهند، خاطرنشان كرد: مدیر هر دستگاه باید بداند كه همواره درمعرض مشاهده قرار داشته و وجه مثبت یا منفی فعالیت‌هایش رصد می‌شود.

وی با بیان اینكه لازم است با آمادگی بیشتری نسبت به سال‌های اخیر به موضوع نوروز سال 92 ورود پیدا كنیم، افزود: همه سازمان‌ها و ادارات باید با ایجاد سفری ایمن و خوب برای گردشگران ورودی به آذربایجان شرقی، كارآمدی خود را نشان داده و ثابت كنند شایسته اعتماد مردم هستند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر