کد خبر: 42583 A

قائم مقام باشگاه ماشین سازی تبریز:

در روز میلاد پیامبر اکرم (ص) 300 نفر از هواداران ماشین سازی تبریز با حضور خودجوش در محل باشگاه ماشین سازی تبریز اعلام کردند از مسئولان استان مجوز می خواهیم تا در برابر موسسه کوثر تجمع کرده و اعتراض خود را به عدم توجه این موسسه را به تیم ماشین سازی اعلام کنیم.

قائم مقام باشگاه ماشین سازی تبریز گفت: موسسه کوثر با عمل نکردن به تعهدات خود احساسات هواداران ماشین سازی را جریحه دار می کند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی باشگاه ماشین سازی تبریز، علی خاکی زاد گفت: علی رغم تاکید مسئولان استانی و تعهدات این موسسه، مسئولان موسسه مالی و اعتباری کوثر، هنوز به تعهدات خود در برابر باشگاه ماشین سازی تبریز عمل نمی کنند.

قائم مقام باشگاه ماشین سازی تبریز با تقدیر از تلاشهای استاندار آذربایجان شرقی، مسئولان امنیتی استان، رئیس هیئت فوتبال و دادستان تبریز که پیگیر رفع مشکلات ماشین سازی تبریز هستند اظهار داشت: من تعجب می کنم مسئولان موسسه کوثر علی رغم تاکید مسئولان استان مبنی بر عمل به تعهدات خود در قبال ماشین سازی تبریز می خواند با احساسات هواداران فهیم و فرهنگی باشگاه ماشین سازی تبریز بازی کنند.

خاکی‌زاد افزود: بعد از پیگیری های متعددی که انجام داده ایم مسئولان موسسه کوثر در آخرین دیدار گفتند باید تصمیم از تهران اتخاذ شود.

وی افزود: رئیس هیئت مدیره موسسه کوثر قرار است آخر هفته در تبریز حضور داشته باشد و امیدواریم هرچه زودتر موسسه کوثر به تعهداتی که در قبال ماشین سازی دارد عمل نماید.

خاکی زاد تصریح کرد: در روز میلاد پیامبر اکرم (ص) 300 نفر از هواداران ماشین سازی تبریز با حضور خودجوش در محل باشگاه ماشین سازی تبریز اعلام کردند از مسئولان استان مجوز می خواهیم تا در برابر موسسه کوثر تجمع کرده و اعتراض خود را به عدم توجه این موسسه به تیم ماشین سازی را اعلام نماییم.

خاکزاد افزود: ما به هواداران اعلام کردیم اجازه بدهند نتیجه جلسه هئیت مدیره باشگاه با موسسه کوثر مشخص شود و انشالله به نتیجه برسیم.

قائم مقام باشگاه ماشین سازی تبریز افزود: با اینحال هواداران اصرار دارند در صورت عدم حصول نتیجه با هماهنگی مسئولان ذیربط استانی جهت احقاق حق خود و اعتراض نسبت به عدم توجه موسسه کوثر به باشگاه ماشین سازی در برابر دفتر مرکزی موسسه تجمع کرده و سخنان خود را به گوش مسئولان برسانند.

لازم به ذکر است موسسه جوانان خیر که ماه گذشته فعالیتش از سوی بانک مرکزی فاقد مجوز اعلام شد در موسسه ملی اعتباری کوثر ادغام شده است در قبال باشگاه ماشین سازی تعهداتی دارد.

بر اساس اعلام مسئولان موسسه کوثر این موسسه خود را در قبال تعهدات قانونی موسسه جوانان خیر متعهد می داند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر