کد خبر: 42993 A

رییس دانشگاه آزاد تبریز:

رشته های جدید در مقاطع دکترای حرفه ای،دکترای تخصصی و کارشناسی ارشد در رشته های پزشکی،فنی ومهندسی، مدیریت وعلوم انسانی در دانشگاه آزاد اسلامی تبریز تأسیس می شود.

ایلنا- تبریز: رییس دانشگاه آزاداسلامی تبریز از افتتاح بیمارستان امام سجاد(ع) این دانشگاه در سال آینده خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا علی رضایی که در مراسم گرامیداشت سی وچهارمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در دانشگاه آزاد اسلامی تبریز سخن می گفت افزود: رئیس منطقه13 باحضور درسازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی پیگیر پروژه بیمارستان امام سجاد(ع) بودند وامید می رود در سال آینده شاهد افتتاح آن باشیم.

رئیس دانشگاه آزاداسلامی تبریز در ادامه ازتأسیس رشته های جدید در مقاطع دکترای حرفه ای،دکترای تخصصی و کارشناسی ارشد در رشته های پزشکی،فنی ومهندسی،مدیریت وعلوم انسانی خبر داد وگفت: برخی از این رشته ها به تصویب رسیده واز مهرامسال اقدام به پذیرش دانشجو خواهیم کرد ودرکنار اینها موافقت منطقه برای 25 رشته اخذ شده وبه شورای گسترش وزارت علوم فرستاد شده است.

رضایی همچنین در بخش دیگری از سخنان خود از دهه فجر به عنوان دهه نعمت ولایت نام برد و گفت: پیروزی انقلاب اسلامی به رهبری معمار کبیرانقلاب حضرت امام خمینی(ره) باعث بیداری اسلامی مردم منطقه وجهان نیز شده است.

رییس دانشگاه آزاداسلامی تبریز افزود:دهه فجر فرصت مغتنم ومناسبی برای تجدید میثاق با امام راحل،آرمانهای خون شهدا وتبعیت از مقام عظمای ولایت است.

وی با اشاره به 22بهمن امسال تأکید کرد:باتوجه به نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری،22بهمن امسال از حساسیت ویژه ای برخوردار است و دانشگاهیان دانشگاه آزاداسلامی تبریز باید باحضور پرشور خود همراه با سایر اقشار مردم دراین راه پیمایی شرکت نمایند.

دکتر رضایی با اشاره به اهمیت دادن رئیس دانشگاه آزاداسلامی به بعد فرهنگی و ارزشهای اسلامی در دانشگاه،ازکلیه معاونان،روسای دانشکده ها،مدیران وکارکنان دانشگاه خواستار توجه به وضعیت پوشش وحجاب دانشجویان از طریق تذکر لسانی وامربه معروف ونهی از منکرشد.

مراسم گرامیداشت سی وچهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران همزمان با سومین روز دهه فجر به همت معاونت فرهنگی و دفتر روابط عمومی دانشگاه آزاداسلامی تبریز14 بهمن ماه در سالن شهریار این دانشگاه برگزارشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر