کد خبر: 43007 A

خانواده‌های شهدا امین مردم هستند و به جهت ارتباط صمیمانه با مردم می‌توانند همراه و همدل دولت در اجرای برنامه‌های اقتصادی باشند.

استاندار آذربایجان شرقی در سفر یک‌روزه خود به شهرستان ورزقان با دو خانواده شهید این شهرستان دیدار و سلام گرم رییس جمهور را به آنان ابلاغ کرد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا احمد علیرضابیگی در این دیدارها به منزل خانواده‌های شهیدان داود پورنصیر در شهر ورزقان و شهید علیزاده در روستای کهنه‌لو رفت و ضمن گفتگو با آنان به مقام شامخ شهدای انقلاب اسلامی ادای احترام کرد.

وی همچنین در جمع تعدادی از خانواده‌های شهدای ورزقان حضور یافت و ضمن قدردانی از زحمات آنان در راه آرمان‌های انقلاب اسلامی، رسیدگی به مشکلات خانواده‌های شاهد و ایثارگر را وظیفه همه مسئولان نظام دانست.

علیرضابیگی با بیان این که انقلاب اسلامی ایران نعمت بزرگی از سوی خداوند است، افزود: ماحصل این انقلاب، دستیابی به استقلال در برابر مستکبران است و ما این استقلال و آزادی را مدیون خون شهیدانی هستیم که کشور را در مقابل آسیب‌ها بیمه کرده‌اند.

وی ادامه داد: ملت ایران از نهضت عاشورا درس گرفته و با تکیه بر فرهنگ شهادت در همه میادین پیروز بوده است.

استاندار آذربایجان شرقی در ادامه با اشاره به ضرورت اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها به منظور حمایت از مردم و شتاب‌بخشی در سالم‌سازی اقتصاد کشور، همراهی خانواده‌های شهدا را با دولت در این راستا ضروری برشمرد و گفت: خانواده‌های شهدا امین مردم هستند و به جهت ارتباط صمیمانه با مردم می‌توانند همراه و همدل دولت در اجرای برنامه‌های اقتصادی باشند.

وی به آثار مثبت هدفمندی یارانه‌ها در اقتصاد کشور و زندگی مردم اشاره کرد و گفت: دولت قصد دارد با اجرای این طرح، ثروت کشور را که پیش از این به شیوه نادرستی توزیع می‌شد در اختیار مردم قرار دهد تا خود مردم اقتصاد را مدیریت کنند.
علیرضابیگی همچنین با اشاره به خدمات انجام شده در مناطق زلزله‌زده استان گفت: این اقدامات نماد یکپارچگی ملت ایران بوده و حضور رهبر معظم انقلاب در نخستین روزهای پس از وقوع زلزله نیز نشان داد که همه ایران در فکر مردم آسیب‌دیده این مناطق هستند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر