کد خبر: 45688 A

رییس هیأت‌مدیره هتل لاله:

از زمان آغاز مراحل اجرایی هتل لاله و تأسیسات جانبی و خدماتی آن، علاوه بر ایجاد رونق اقتصادی و عمران و آبادانی تبریز، برای صدها نفر ایجاد شغل شده و من از این كه سهمی در بهبود معیشت هم‌وطنانم و نیز اشتغال آنان داشته‌ام قدردان خداوند هستم

ایلنا- تبریز: سرمایه‌گذار و رییس هیأت‌مدیره شركت لاله ناب احداث هتل 5 ستاره لاله تبریز را ادای دین ماندگار خود به زادگاه مادری‌اش دانست.

به گزارش ایلنا علی پولاد در مراسم بهره‌برداری از مجتمع‌های تجاری، خدماتی و رفاهی هتل لاله تبریز افزود: از زمان آغاز مراحل اجرایی هتل لاله و تأسیسات جانبی و خدماتی آن، علاوه بر ایجاد رونق اقتصادی و عمران و آبادانی تبریز، برای صدها نفر ایجاد شغل شده و من از این كه سهمی در بهبود معیشت هم‌وطنانم و نیز اشتغال آنان داشته‌ام قدردان خداوند هستم.

وی با اشاره به مشخصات این هتل افزود: این مجموعه در 26 هزار و 500 متر مربع و با 80 میلیون دلار اعتبار احداث شده است.

علی پولاد با بیان اینکه تاکنون 50 میلیون دلار برای این پروژه هزینه شده است افزود: فاز تجاری این مجموعه در شش طبقه و با پاركینگی به ظرفیت یك هزار دستگاه خودرو احداث شده است.

وی همچنین گفت: تاکنون 126 واحد تجاری، 22 فست فود، 2 کافی شاپ، یک هزار و 400 متر مربع فضای بازی کودکان و یک هزار متر مربع انبار در این مجموعه ایجاد شده است.

علی پولاد افزود: هتل این مجتمع رفاهی تجاری نیز شامل 17 طبقه و 192 اتاق استاندارد می‌باشد و علاوه بر آن دارای امكاناتی چون استخر، جکوزی و دیگر امکانات خدماتی رفاهی است.

وی در خاتمه گفت: در این مجتمع یک سالن کنفرانس دو هزار مترمربعی که قابلیت تفکیک به سه سالن مجزا را دارد نیز ایجاد شده است.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر