کد خبر: 45749 A

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهادکشاورزی آذربایجان شرقی:

امنیت و آسایش امروزی جامعه ما مدیون جانبازیهای شهدای انقلاب اسلامی و 8 سال دفاع مقدس بوده و شهدا و ایثارگران، سرمایه های نظام اسلامی هستند و دارای جایگاه متعالی در نزد پروردگارند.

ایلنا- تبریز: مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه درسازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: شهادت برترین درجة کمال و شکوهمندانه ترین مرگی است که هر مجاهد راه حقی، آن را آگاهانه و با افتخار بر گزیده و به زندگی پس از مرگ، بهترین معنی و زیبائی و جلال را می بخشد.

به گزارش ایلنا حجت الاسلام والمسلمین مجید نجفی در دیدار با خانواده سنگر ساز بی سنگر شهید پرویز پوراسماعیل، افزود: اساساَ از شهید به معنای حاضر، ناظر، گواه، امین در شهادت، خبر دهنده راستین، آنکه از علم او چیزی فوت نشود، آگاه، محسوس و مشهود، کسیکه همة چشم ها به اوست و نمونه و الگو یاد شده است.

وی همچنین با بیان اینکه باید از شهدا بخواهیم تا توفیق ادامه راهشان را به ما عنایت کنند، اضافه نمود: تا زمانی که ما عهدمان را با شهداء و ولایت تجدید می کنیم، دشمن هیچ غلطی نمی تواند بکند.

نجفی با اشاره به اینکه خون شهدا و ایثارگری‌های رزمندگان تضمین کننده بقای انقلاب است افزود: امنیت و آسایش امروزی جامعه ما مدیون جانبازیهای شهدای انقلاب اسلامی و 8 سال دفاع مقدس بوده و شهدا و ایثارگران، سرمایه های نظام اسلامی هستند و دارای جایگاه متعالی در نزد پروردگارند.

وی با بیان اینکه دشمن امروز تمام سرمایه‌گذاری خود را برای انحراف جوانان ایران اسلامی به‌کار بسته تا آنها را از راه شهدا و آرمان‌های آنان دورکند، خاطرنشان کرد: اما جوانان ما با حضور خود در عرصه های علمی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی در واقع ادامه دهنده راه شهدایی هستند كه تمام دغدغه شان، حفظ تمامیت ارضی و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده است.

کریم شعبانی، رئیس اداره امور ایثارگران سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی نیز در این دیدار با اشاره به اینکه، امروز به برکت خون شهدا، نظام اسلامی ایران در اوج قدرت است گفت: تجلیل و رسیدگی به امور خانواده معظم شهدا، گامی برای حفظ فرهنگ ایثار، جهاد و شهادت است و می تواند روح معنوی ایثار و شهادت را درکالبد جامعه دمیده و قشرهای مختلف را همواره آماده ایثار و از خود گذشتگی نماید.

گفتنی است جهادگر شهید پرویز پور اسماعیل،در تاریخ 22 فروردین ماه سال 1366، در کسوت سنگر ساز بی سنگر و در قالب تیپ پشتیبانی و مهندسی جنگ جهاد سازندگی آذربایجان شرقی، در منطقه عملیاتی کربلای هشت واقع در شلمچه، به درجه رفیع شهادت نایل آمده و به دیدار معبود شتافته است. یادشان جاوید و راهشان پررهرو باد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر