کد خبر: 48751 A

کار‌شناسان کنترل بهداشتی شبکه دامپزشکی شهرستان اسکو در حدود نیم تن فرآورده‌ خام دامی غیربهداشتی رادر شهرستان ضبط و از چرخه مصرف انسانی خارج کردند.

ایلنا- اسکو: کار‌شناسان کنترل بهداشتی شبکه دامپزشکی شهرستان اسکو در حدود نیم تن فرآورده‌ خام دامی غیربهداشتی رادر شهرستان ضبط و از چرخه مصرف انسانی خارج کردند.
به گزارش خبرنگار ایلنا رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان اسکو با اعلام این مطلب گفت: این اقدام توسط اکیپهای کنترل بهداشتی شبکه دامپزشکی شهرستان به دنبال بازدیدهای مستمر از مراکز عرضه فرآورده‌های خام دامی صورت و طی آن گوشت قرمز، آلایشات دامی غیرمجاز و غیربهداشتی را کشف و ضبط و با حکم قضایی از چرخه مصرف انسانی خارج شده است.
محمد راسخی ضمن هشدار به عرضه‌کنندگان فرآورده‌های دامی غیربهداشتی گفت: به لحاظ اهمیت بهداشتی با متخلفان این عرصه به شدت برخورد می‌شود.

وی از شهروندان خواست فراورده‌های خام دامی مورد نیاز را از مراکز مجاز و تحت نظارت خریداری و در صورت صورت مشاهده هرگونه تخلف اعم از کشتار غیرمجازدام در خارج از کشارگاه و یا مرغ پرکنده بدون بسته‌بندی و تاریخ گذشته، مراتب را به شبکه دامپزشکی شهرستان با شماره تلفن ۱۵۱۲ اطلاع دهند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر