کد خبر: 48811 A

رئیس پلیس آذربایجان شرقی:

ماهواره، قاچاق، سایتهای منحرف اینترنتی و ترویج خرافات در مورد ادیان ساختگی عمده‌ترین ابزار دشمن است.

ایلنا-تبریز: رئیس پلیس آذربایجان شرقی از ماهواره، قاچاق، سایتهای منحرف اینترنتی و ترویج خرافات مختلف در مورد ادیان ساختگی به عنوان ابزار‌های مختلف تهاجم فرهنگی علیه کشورمان خواند.

به گزارش خبرنگار ایلنا سردار مسعود خرم نیا با بیان اینکه دشمن با ابزار مختلف فرهنگی قصد دارد ارزشهای اخلاقی حاکم بر ایران اسلامی را کمرنگ نموده و اخلاق منحط غربی را جایگزین آن کند. خاطرنشان کرد: دشمنان با انجام برنامه‌های مختلف سعی دارند اخلاق اسلامی حاکم بر جامعه ما را کمرنگ کنند وبرای این کار تهاجم فرهنگی با ابزارهای خاص را در دستور کار قرار داده‌اند.

سردار خرم نیا با اشاره به این تاکید در این زمینه افزود: عمده‌ترین ابزار دشمن عبارتند از تلاش غرب در جهت براندازی اخلاقیات در جامعه ماست و می‌خواهند رفتار‌ها، هنجار‌ها و ارزشهای حاکم بر جامعه ما را به نفع خود تغییر دهند.

وی گفت: دشمن برای جامه عمل پوشاندن به هدف خود سنت‌ها، اداب و رسوم حاکم بر جامعه را مورد هدف قرار داده و می‌خواهد الگوهای حاکم بر جامه غربی را جایگزین آن کند.

فرمانده پلیس آذربایجان شرقی در خاتمه جوانان را مخاطبان اصلی دشمن در اجرای این برنامه دانست و از جوانان خواست همواره پاسدار ارزش‌ها و هنجارهای حاکم بر جامعه خود باشند و مراقب باشند ناخواسته در ردام برنامه‌هایی دشمن گرفتار نشوند

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر