کد خبر: 49295 A

با حضور استاندار آذربایجانشرقی صورت گرفت؛

سالن ورزشی چند منظوره شهدای سفیدان جدید، سالنهای ورزشی سبزارباط میانه، خواجه هریس و باستانی باسمنج از جمله این پروژه ها بودند.

ایلنا-تبریز: به مناسبت دهه فجر و قیام ۲۹بهمن مردم تبریز با حضور احمدعلیرضا بیگی استاندار آذربایجانشرقی چندین پروژه ورزشی در سطح استان به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرنگار ایلنا سالن ورزشی چند منظوره شهدای سفیدان جدید شهرستان تبریز یکی از پروژه‌ها بود. این سالن در یک هزار و ۴۰۰م‌تر فضای ورزشی دوطبقه برای رشته‌های توپی و رزمی و ۴ هزار متر فضای کلی با هزینه‌ای بالغ بر ۶ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی از سال ۸۹ عملیات آغاز و در بهمن ۹۱ به بهر برداری رسید.

بر پایه همین گزارش سالنهای ورزشی سبزارباط میانه، خواجه هریس، بزرگ‌ترین آکادمی جودوی شمالغرب کشور در تبریز نیز به دست استاندار آذربایجاشرقی افتتاح شد.

همچنین با حضور احمد علیرضا بیگی سالن ورزش باستانی و کشتی پهلوانی پوریا ولی باسمنج نیز به بهره برداری رسید. سالن ورزش باستانی و کشتی پهلوانی پوریا ولی باسمنج در ۸۵۰ متر مربع با هزینه‌ای بالغ بر ۵۵۰ میلیون تومان از محل اعتبارات استانی از سال ۸۹ عملیات آغاز و در بهمن ۹۱ به بهر برداری رسیده است.

افتتاح این پروژه‌های عمرانی ورزشی در آذربایجانشرقی ۹ هزار و ۳۰۰ متر مربع به فضای‌های ورزشی استان افزود.

برای اجرای این پروژه‌ها بیش از۴۹ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و ملی هزینه شده است.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر