کد خبر: 49317 A

توجه به رده‌های سنی پایه و کشف استعدادهای نهفته هدف اصلی مدرسه فوتبال دبیری است و در چارچوب تحقق این اهداف، با تمام توان از ادامه فعالیت این مدرسه حمایت خواهیم کرد.

ایلنا-تبریز: در آیینی از پیشکسوتان، قهرمانان، ملی پوشان و نخبگان ورزشی مدرسه فوتبال دبیری تجلیل شد.

به گزارش ایلنا، در این آیین که از سوی باشگاه دبیری تبریز ترتیب داده شده بود از بازیکنان تیم‌های رده‌های سنی پایه، نوجوانان و جوانان به همراه مربیان و سرپرستان این تیم‌ها قدردانی به عمل آمد.

رییس هیئت مدیره باشگاه دبیری تبریز در این آیین گفت: مدرسه فوتبال دبیری در پرورش و کشف استعدادهای فوتبالی تبریز و آذربایجان شرقی نقش مهمی ایفا کرده و در مدتی که از ایجاد این مدرسه می‌گذرد بازیکنان زیادی به تیم‌های مختلف معرفی شده و هم اکنون در تیم‌های پایه ملی حضور دارند.

شهرام دبیری اضافه کرد: توجه به رده‌های سنی پایه و کشف استعدادهای نهفته هدف اصلی مدرسه فوتبال است و در چارچوب تحقق این اهداف، با تمام توان از ادامه فعالیت این مدرسه حمایت خواهیم کرد.

وی افزود: تمامی بازیکنانی که در زمان حاضر در این مدرسه مشغول فعالیت‌های ورزشی هستند از وضعیت تحصیلی بهتری نیز برخوردارند و این ویژگی، این مدرسه را از دیگر مدارس و آکادمی‌های فوتبال ایران مجزا کرده است.

دبیری اظهار امیدواری کرد: تا موفقیت‌های این مدرسه ادامه دار باشد و بازیکنان بیشتری از این مدرسه در تیم‌های بزرگ کشور حضور یابند.

مدرسه فوتبال دبیری تبریز ۱۵سال پیش و به منظور کشف استعدادهای فوتبالی تبریز در این شهر تاسیس شده و هم اکنون بیش از ۷۰۰ فوتبالیست در رده‌های سنی مختلف در این مدرسه مشغول فعالیت هستند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر