کد خبر: 49321 A

در این همایش اساتید و متخصصان داخلی و خارجی ضمن بررسی و تبیین راه‌های مقابله با آسیب‌ها و اثرات سوء ناشی از زلزله و بحران‌های طبیعی و نیز بررسی بستر‌ها و راه کارهای موثر در تسریع روند بهسازی و مقاوم سازی بافت‌های فرسوده و آسیب پذیر شهر نسبت به اتخاذ تدابیر و نیز تصمیمات راه گشار در این حوزه اقدام خواهند کرد.

ایلنا-تبریز: اولین سمینار تخصصی و بین المللی مقاوم سازی و بهسازی بافت‌های شهری در مجاورت گسل‌های فعال صبح امروز با حضور مقامات ارشد شهری و استانی، اساتید، متخصصان، دانشجویان و کار‌شناسان برجسته زلزله‌شناسی و نیز متخصصان نوسازی و بهسازی بافت‌های فرسوده شهری در فرهنگسرای بزرگ الغدیر آغاز به کار کرد.

به گزارش ایلنا، در این همایش تخصصی و بین المللی که به مدت دو روز ادامه خواهد داشت اساتید و متخصصان داخلی و خارجی ضمن بررسی و تبیین راه‌های مقابله با آسیب‌ها و اثرات سوء ناشی از زلزله و بحران‌های طبیعی و نیز بررسی بستر‌ها و راه کارهای موثر در تسریع روند بهسازی و مقاوم سازی بافت‌های فرسوده و آسیب پذیر شهر نسبت به اتخاذ تدابیر و نیز تصمیمات راه گشار در این حوزه اقدام خواهند کرد.

همچنین طی دو روز برپایی اولین سمینار بهسازی و مقاوم سازی بافت‌های شهری در مجاورت گسل‌های فعال مقالات و سخنرانی‌های تخصصی و کاربردی از سوی شرکت کنندگان، اساتید، متخصصان و دانشجویان این حوزه ارایه خواهد شد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر