کد خبر: 50264 A

فرماندار میانه:

در پی بیماری چند دانش آموز در هنرستان عترت، تیم پزشكی و کارشناسان شبکه بهداشت و درمان به محل اعزام شده و در پی آن مشخص شد كه دانش آموزان آن مدرسه به بیماری سرماخوردگی كه واگیردار است مبتلا شده اند، وتیم اعزامی مسمومیت با مونواکسید کربن، مسومیت غذایی و سایر مسمومیت ها در دانش آموزان را طی صورت جلسه ای رد كردند.

ایلنا- میانه: فرماندار میانه خواستار ارایه اخبار و وقایع به صورت دقیق و از سوی منابع موثق شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا تقی خلفاپور در دوازدهمین جلسه شورای آموزش وپرورش میانه با اشاره به شایعه خبر مسمومیت 5 دانش آموز از طریق گازگرفتگی در هنرستان شبانه روزی عترت و انتشار خبر آن از طریق یکی از خبرگزاری ها یادآور شد: صحیح نیست كه سرماخوردگی دانش آموزان را كه توسط پزشكان شبكه بهداشت و درمان نیز تایید شده، گازگرفتگی اعلام کنند.

وی با تأکید بر تقویت نشریات و مطبوعات در عین حال به اهمیت انتقاد منصفانه پرداخت و گفت: نقد باید از طریق افراد با تقوا صورت بگیرد.

مدیر آموزش وپرورش میانه نیز در این جلسه وجود هرگونه نشتی گاز در دبیرستان عترت را تكذیب کرد و گفت: در پی بیماری چند دانش آموز در هنرستان عترت، ا تیم پزشكی و کارشناسان شبکه بهداشت و درمان به محل اعزام شده و در پی آن مشخص شد كه دانش آموزان آن مدرسه به بیماری سرماخوردگی كه واگیردار است مبتلا شده اند، آنها مسمومیت با مونواکسید کربن، مسومیت غذایی و سایر مسمومیت ها در دانش آموزان را طی صورت جلسه ای رد كردند.

اسمعیل بایگان با انتقاد از خبرگزاری منتشر کننده این خبر یاد آورشد: خبر باید درست و منصفانه باشد زیرا انتشار خبر كذب كه هیچ كارشناس و یا هیچ مسئول آگاهی آن را تایید نكرده است درست نیست.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر