کد خبر: 50265 A

با امضای این تفاهم نامه، طرفین همکاری لازم برای ارائه خدمات علمی، آموزشی، تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاهی در راستای توسعه و ارتقاء سطح علمی شهرستان را خواهند داشت.

ایلنا- میانه: رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میانه از انعقاد تفاهم نامه همکاری آموزشی – پژوهشی ما بین این واحد و اداره آموزش و پرورش این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا علیرضا حسین پور سنبلی گفت: این تفاهم نامه به منظور ایجاد ارتباط هر چه بیشتر و مؤثرتر دانشگاه آزاد اسلامی و اداره آموزش و پرورش میانه در راستای رشد، گسترش و پیشرفت های علمی – پژوهشی منعقد گردیده است.

وی اضافه کرد: با امضای این تفاهم نامه، طرفین همکاری لازم برای ارائه خدمات علمی، آموزشی، تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاهی در راستای توسعه و ارتقاء سطح علمی شهرستان را خواهند داشت.

سنبلی خاطرنشان کرد: مدت این تفاهم نامه از زمان اجرا 4 سال تعیین شده و با 6 ماده در خصوص موضوعات مختلف ازجمله اطلاع رسانی به موقع در کلیه برنامه ها و همایشهای علمی – پژوهشی، سمینارها جهت هماهنگی و اشتراک نظر و عمل، برگزاری مشترک نشست ها و همایشهای علمی جهت ارتقاء علمی و تبادل اطلاعات و استفاده بهینه از تجربیات و توان علمی طرفین به امضا رسید.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر