کد خبر: 50270 A

رئیس عقیدتی و سیاسی فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی:

آنچه که امروز به عنوان یک وظیفه خطیر بر عهده مسئولان کشور و مردم است مقابله با جنگ نرم دشمن و بروز مظاهر فساد و بی‌بند باری در جامعه اسلامی است/ آنچه که امت شهید پرور به عنوان خواسته اصلی از پلیس می‌خواهند این است که در مسئله امر به معروف و نهی از منکر و بدحجابی که هم وظیفه شرعی و هم وظیفه قانونی آنهاست بیش از پیش و با قاطعیت کامل تلاش کنند.

ایلنا- تبریز: رئیس عقیدتی و سیاسی فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی گفت: با توجه به اقتضای زمان پلیس باید بیش از پیش در مسئله امر به معروف و نهی از منکر و بدحجابی که هم وظیفه شرعی و هم وظیفه قانونی نیروی انتظامی است تلاش کند.
به گزارش ایلنا حجت الاسلام غلامی با قدردانی از رشادت‌ها و تلاش‌های پرسنل نیروی انتظامی گفت: آنچه که امروز به عنوان یک وظیفه خطیر بر عهده مسئولان کشور و مردم است مقابله با جنگ نرم دشمن و بروز مظاهر فساد و بی‌بند باری در جامعه اسلامی است.
وی تصریح کرد: پرسنل نیروی انتظامی با تلاش‌های شبانه روزی خود سعی در برقراری هر چه بهتر نظم و امنیت در جامعه را دارند و آنچه که امت شهید پرور به عنوان خواسته اصلی از پلیس می‌خواهند این است که در مسئله امر بمعروف و نهی از منکر و بدحجابی که هم وظیفه شرعی و هم وظیفه قانونی آنهاست بیش از پیش و با قاطعیت کامل تلاش کنند.
رئیس عقیدتی و سیاسی فرماندهی انتظامی آذربایجان شرقی تأکید کرد: نیروی انتظامی باید با سعی و تلاش خود نگذارد که معاندان و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی با تبلیغات و فرهنگ سازی‌های غلط جوانان این مملکت را در مسیر ابتذال و بی‌هویتی غوطه ور کنند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر