کد خبر: 50274 A

فرمانده انتظامی مرند خبر داد:

این گونه بازدیدها بصورت محسوس و نامحسوس ادامه خواهد داشت و با متصدیان واحدهای صنفی متخلف بشدت برخورد خواهد شد.

ایلنا- مرند:فرمانده انتظامی شهرستان مرند در آذربایجان شرقی از اجرای طرح بازدید از صنوف متخلف و کشف مقادیر زیادی کالای احتكار شده در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا فرهنگ نوروزی گفت:در طی روز گذشته ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی این شهرستان با همراهی نماینده اداره اصناف و اداره صنعت و معدن و تجارت از 67 واحد صنفی سطح شهرستان بصورت محسوس و نامحسوس بازدید نمودند.

وی افزود: در این طرح تعداد 16 واحد صنفی متخلف به علت نداشتن مجوز و پروانه كسب و عدم رعایت قوانین ومقررات صنفی در پی ابلاغ چند فقره اخطاریه، تا اطلاع ثانوی پلمپ شد.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: در این راستا در حین کنترل صنوف از مغازه شخصی به هویت معلوم اهل و ساکن مرند مقادیر زیادی کالای احتکار شده در انبار مغازه اش کشف شد که اقدامات لازم در این خصوص انجام شد.

وی گفت: با توجه به اینكه این گونه بازدیدها بصورت محسوس و نامحسوس ادامه خواهد داشت و با متصدیان واحدهای صنفی متخلف بشدت برخورد خواهد شد و با توجه به فرا رسیدن آخر سال با هماهنگی های بعمل آمده با مقامات قضائی و اداره صنعت و معدن و تجارت با هر گونه احتکار به شدت برخورد خواهد شد.

فرمانده انتظامی شهرستان مرند یادآور شد: احتكار كالا از نظر قانون جرم بوده و مجازات سنگینی در بر دارد و پلیس در راستای ایجاد امنیت اقتصادی و تامین آرامش و رفاه مردم با چنین افرادی قاطعانه برخورد قانونی خواهد كرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر