کد خبر: 50428 A

در رده بندی برترین رکابزنان آسیایی تا پایان مرحله سوم تور، امیر کلاهدوز از تیم پتروشیمی تبریز در رده چهارم قرار دارد.

مرحله سوم تور دوچرخه سواری بین المللی لانکاوی مالزی، با کسب مقام نایب قهرمانی توسط تیم پتروشیمی تبریز در رده بندی مجموع تیمی به اتمام رسید.
به گزارش ایلنا هجدهمین دوره تور دوچرخه سواری بین المللی لانکاوی از پنج شنبه سوم اسفند به مدت 10 روز و با حضور 132 رکابزن در قالب 22 تیم و در 10 مرحله در حال برگزاری است.
مرحله سوم این دوره از تور دوچرخه سواری روز گذشته شنبه پنجم اسفند ماه در (سونگای بیسپوت- کموون هایلند) به مسافت 4/165 کیلومتر برگزار شد که در پایان؛ در رده بندی انفرادی مرحله سوم: میین وانگ چینی از تیم هنگژیان،خولیان آره دوندو کلمبیایی از تیم نیپودهروسا و ناتان هاس استرالیایی از تیم گارمین شارپذ اول تا سوم شدند.همچنین دراین رده بندی؛از تیم پتروشیمی تبریز: امیر کلاهدوز در رده بیست و سوم، علیرضا اصغرزاده در رده بیست و پنجم، قادرمیزبانی در رده بیست و هفتم، سعید صفرزاده در رده سی و هشتم، مهدی سهرابی در رده نود و هشتم، حسین ناطقی در رده صد و پنجم قرار گرفت.
در رده بندی انفرادی مجموع سه مرحله تور: نیز میین وانگ چینی از تیم هنگژیان (وی پیراهن طلایی را در اختیار دارد)، خولیان آرده دوندو کلمبیایی از تیم نیپودهروسا و ناتان هاس استرالیایی از تیم گارمین شارپ اول تا سوم هستند.

همچنین دراین رده بندی؛از تیم پتروشیمی تبریز: علیرضا اصغرزاده در رده بیست و دوم، امیر کلاهدوز در رده بیست و چهارم، قادر میزبانی در رده بیست و هفتم، سعید صفرزاده در رده سی و هشتم، حسین ناطقی در رده نود و هشتم، مهدی سهرابی در رده صد و دهم قرار دارند.
در رده بندی تیمی مجموع 3 مرحله تور: نیز - تیم MTN Qubeka از آفریقای جنوبی با زمان 32 ساعت و 25 دقیقه، تیم پتروشیمی تبریز با 6 ثانیه اختلاف نسبت به تیم اول، تیم سینرژی باکو از آذربایجان با 2 دقیقه و 5 ثانیه اختلاف نسبت به تیم اول رتبه اول تا سوم را در اختیار دارند.
در رده بندی کوهستان مجموع سه مرحله تور، میین وانگ چینی از تیم هنگژیان با 44 امتیاز در صدر قرار دارد.
در رده بندی امتیازی مجموع سه مرحله تور،میین وانگ چینی از تیم هنگژیان با 36 امتیاز مقام نخست را از آن خود کرد.
با توجه به اینکه تا پایان مرحله سوم این دوره از تور دوچرخه سواری بین المللی لانکاوی مالزی، هر سه پیراهن (طلایی، کوهستان و امتیازی) در اختیار میین وانگ است، در مرحله تور تئوبوس از تیم بلانکو و خولیان آره دوندو کلمبیایی از تیم نیپودهروسا به ترتیب پیراهن های کوهستان و امتیازی را برتن می کنند.
همچنین در رده بندی برترین رکابزنان آسیایی تا پایان مرحله سوم تور، امیر کلاهدوز از تیم پتروشیمی تبریز در رده چهارم قرار دارد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر