کد خبر: 50595 A

فرمانده انتظامی شهرستان مرند خبر داد:

سارقان با توجه به انسداد تمامی محورهای اصلی و فرعی مواصلاتی توسط عوامل انتظامی، خودرو را رها و از محل متواری شده بودند لذا خودرو پس از طی مراحل قانونی تحویل مالباخته می شود.

فرمانده انتظامی شهرستان مرند در آذربایجان شرقی از شناسایی و کشف یک دستگاه خودرو مسروقه در کمتر از یک ساعت پس از وقوع سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا فرهنگ نوروزی گفت: مأموران انتظامی گشت کلانتری 13عباسی شهرستان مرند از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 از یک مورد سرقت خودرو سواری پژو 405 در حوزه استحفاظی مطلع و بلافاصله موضوع را در دستور کار قرار می دهند.

وی افزود: مأموران انتظامی پس از اجرای طرح مهار و گشت زنی محسوس و غیرمحسوس در حوزه استحفاظی به یک دستگاه خودرو سواری پژو 405 که به صورت رها شده در نقاط بیابانی بوده مشکوک و در بررسی مشخص می شود خودرو سرقتی می باشد.

نوروزی گفت: سارقان با توجه به انسداد تمامی محورهای اصلی و فرعی مواصلاتی توسط عوامل انتظامی، خودرو را رها و از محل متواری شده بودند لذا خودرو پس از طی مراحل قانونی تحویل مالباخته می شود.

فرمانده انتظامی شهرستان مرند خاطر نشان کرد: عوامل انتظامی شهرستان بصورت 24 ساعته آماده بوده و هیچگونه اجازه ای به مجرمان برای از بین بردن امنیت و آرامش مردم نخواهند داد و از مردم خواست در صورت مشاهده تمام موارد مشکوکأ بدون فوت وقت مراتب را به مرکز فوریتهای پلیس 110 اطلاع دهند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر