کد خبر: 50617 A

مدیرعامل گاز آذربایجان شرقی:

هم اکنون گازرسانی به271 روستای استان آذربایجان شرقی در دست اجرا و 150 روستا نیز در مرحله طراحی قرار دارد.

ایلنا- تبریز: مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون 66 هزار و 731 خانوار شهری و روستایی به مشترکین گاز طبیعی استان افزوده شده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا ولی ا... دینی امروز در گفتگو با خبرنگاران افزود:6 هزار و 840 خانوار از این تعداد همزمان با دهه فجر از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده اند.

وی با اشاره به افزایش اجرای پروژه های گازرسانی در اقصی نقاط استان اظهار داشت: هم اکنون گازرسانی به271 روستای استان در دست اجرا و 150 روستا نیز در مرحله طراحی قرار دارد.

دینی تصریح کرد: گازرسانی به 132 روستا در عرض کمتر از یکسال نشان دهنده میزان تعهد کارکنان به مهمترین هدف سازمانی مبتنی بر افزایش بهره مندی مردم و ارائه خدمات مطلوب به همشهریان می باشد.

وی ادامه داد: ارتقای کمی و کیفی تولید و ایجاد اشتغالزایی مهمترین دلیل در جهت تامین زیرساخت های انرژی بخش کشاورزی و صنعتی می باشد که امید است با اقدامات موثری که در این راستا انجام گردیده و با اعطای منابع در طرح توسعه کشاورزی بتوانیم اشتغالزایی در روستاها را افزایش دهیم.

دینی تاکید کرد: شرکت گاز استان از شرکت های برتر استانی در امر گازرسانی به روستاها به شمار می رود بطوریکه این شرکت در سال گذشته حائز رتبه دوم گازرسانی به روستاها در کل کشور علیرغم موقعیت سخت و صعب العبور آن در اجرای پروژه ها بوده و این روند در سالجاری نیز با اجرای 903 کیلومتر شبکه گازرسانی در حوزه روستایی تداوم دارد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر