کد خبر: 54017 A

مأموران انتظامی در بازرسی از محل در بین جعبه‌های خالی، که به صورت بلاصاحب‌‌‌‌ رها شده بودند، تعداد 2 هزار و 100 عدد مواد محترقه از نوع کبریتی کشف کردند/ همه ساله با نزدیک شدن به روزهای آخر سال احتمال خطر استفاده از مواد محترقه متصور بوده که والدین باید از هم اکنون مراقب فرزندان خود باشند.

ایلنا-اهر: مأموران فرماندهی انتظامی شهرستان اهر در آذربایجان شرقی طی یک عملیات غافلگیرانه موفق شدند در بازرسی از محل فروش مواد محترقه تعداد ۲ هزار و ۱۰۰ عدد مواد محترقه را کشف نمایند.
به گزارش ایلنا، علی طاحونی با اعلام این مطلب گفت: در راستای اجرای طرح برخورد با فروشندگان مواد محترقه و همچنین در پی گزارشات مردمی مبنی بر توزیع مواد محترقه در سطح شهرستان بلافاصله مأموران، بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
فرمانده انتظامی شهرستان اهر افزود: مأموران انتظامی این فرماندهی در بازرسی از محل در بین جعبه‌های خالی، که به صورت بلاصاحب‌‌‌‌ رها شده بودند، تعداد ۲۱۰۰ عدد مواد محترقه از نوع کبریتی کشف کردند.
وی با اشاره به تشدید برخورد با فروشندگان و تهیه کنندگان مواد محترقه خطرناک در سطح شهرستان اهر، اظهار داشت: همه ساله با نزدیک شدن به روزهای آخر سال احتمال خطر استفاده از مواد محترقه متصور بوده که والدین باید از هم اکنون مراقب فرزندان خود باشند و از خطرهای ترقه آنان را آگاه کنند.
طاحونی ضمن تقدیر از شهروندان در خصوص همکاری با پلیس، گفت: همشهریان می‌توانند به منظور جلوگیری از خطرات و آسیب‌های ناشی از بکارگیری مواد محترقه و آتش زا، در صورت مشاهده عاملان تولید یا توزیع، مراتب را سریعاً از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر