کد خبر: 54022 A

در 4 شهر آذربایجان شرقی/

مشترکین در شهر تبریز می‌توانند با شماره تلفن ۱۵۲۲ و وارد کردن شناسه قبض علاوه بر پرداخت غیرحضوری صورت حساب آب بهاء از میزان بدهی و تاریخ و مبلغ آخرین پرداختی قبض اطلاع یابند.

ایلنا-تبریز: با اجرائی شدن طرح ارائه خدمات در دفا‌تر پیشخوان دولت الکترونیک مشترکین شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی در شهرهای تبریز، باسمنج، سردرود و خسروشاه می‌توانند در بیش از ۳۳ دفا‌تر، خدمات مختلف این شرت را دریافت کنند.
به گزارش خبرنگار ایلنا رضا پوررجب در گفتگو با خبرنگاران با اعلام این خبر گفت: شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی به منظور بهبود فرآیندهای خدمات آب و فاضلاب شهری و همچنین به منظور ارائه خدمات در دفا‌تر پیشخوان دولت در جهت تکریم ارباب رجوع خدمات مربوط به امور مشترکین را دریافت کنند.
وی اضافه کرد: این شرکت امکانات فراوانی را برای تحقق مشتری مداری فراهم نموده و با بکارگیری فناوری‌های جدید به بهبود فرآیندهای ارائه خدمات عمومی، تسریع در ارائه خدمات، پاسخگوترشدن و شفافیت اطلاعات، کاهش فاصله میان شرکت ومشترکین، مشارکت شهروندان در تصمیم گیری‌های عمومی و تسهیل فرآیندهای کاری سازمان‌ها کمک می‌کند.
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی خاطرنشان کرد: این شرکت به منظور سهولت در ارائه خدمات برای مشترکین گرامی اقدام به عقد قرارداد با دفا‌تر پیشخوان دولت نموده و شهروندان شهرهای تبریز، باسمنج، سردرود و خسروشاه می‌توانند با مراجعه به دفا‌تر پیشخوان دولت از امکانات تقاضای انشعاب آب، انشعاب فاضلاب، تغییر نام انشعابات آب و فاضلاب، اعلام ترکیدگی داخلی انشعابات، اعلام خرابی و تعویض کنتور، جابجایی کنتور، تسویه حساب، اعلام ارقام کنتور،اخذ قبوض المثنی آب و فاضلاب بهره‌مند شوند.
وی در خصوص هزینه‌های ارائه خدمات از دفا‌تر پیشخوان دولت گفت: طی قراردادی که با دفا‌تر پیشخوان دولت انجام گرفته دفا‌تر پیشخوان دولت موظف هستند در مقابل انجام خدمات به مشترکین طبق تعرفه‌ای که از طرف شرکت آب و فاضلاب ارائه شده است وجه آن را از مشترکین دریافت کنند.
پوررجب افزود: این شرکت همچنین در سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی و در راستای اجرای سیاستهای دولت خدمتگزار و در جهت تحقق بخشیدن به اهداف دولت الکترونیک این شرکت اقدام به راه اندازی سامانه پرداخت غیر حضوری قبوض آب بهاء و هزینه‌های دفع فاضلاب با شماره تلفن ۱۵۲۲ نموده است.
وی گفت: مشترکین در شهر تبریز می‌توانند با شماره تلفن ۱۵۲۲ و وارد کردن شناسه قبض علاوه بر پرداخت غیرحضوری صورت حساب آب بهاء از میزان بدهی و تاریخ و مبلغ آخرین پرداختی قبض اطلاع یابند.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر