کد خبر: 54030 A

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجانشرقی:

با رییس هیئتی که تکروی کند و یا عملکرد ضعیفی داشته باشد برخورد قانونی کرده و مجمع را در جریان عملکرد وی قرار خواهم داد.

ایلنا- تبریز: مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی گفت: این اداره کل با دقت عملکرد تمام هیئت‌ها را زیر نظر دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا اکبر محمودی که در مجمع انتخاباتی هیئت کاراته استان سخن می گفت افزود: با رییس هیئتی که تکروی کند و یا عملکرد ضعیفی داشته باشد برخورد قانونی کرده و مجمع را در جریان عملکرد وی قرار خواهم داد.

وی اضافه کرد: قهرمانی تیم کاتای آذربایجانشرقی در رقابتهای قهرمانی آسیا برای اولین بار در تاریخ کاراته کشور افتخار بزرگی برای ورزش استان و کشور و جامعه کاراته بود و این افتخار باید با سرمایه گذاری بر استعدادهای بالقوه بسیار زیاد دیگری در استان ادامه داشته باشد.

محمودی گفت: انتظار داریم هیات جدید با بهره گیری از تمامی امکانات، در مسیر اعتلای این رشته در استان گام بردارد و به جایگاه واقعی خود در کشور دست یابد.

وی اضافه کرد: با اینکه کاراته یک رشته غیرالمپیکی است اما جذبه‌های این رشته موجب رو آوردن جوانان به این ورزش شده و به جرات می‌توان گفت که پس از فوتبال، یکی از پرطرفدار‌ترین رشته‌ها در کشور است و اگر زمانی این رشته به المپیک راه یابد می‌توانیم مدال‌های زیادی کسب کنیم.

محمودی ادامه داد: کاراته هم اکنون از نظر فنی در کشور در وضعیت خوبی قرار گرفته و قهرمانان زیادی در این رشته در کشور وجود دارد و آسیا برای این قهرمانان بسیار کوچک شده و انتظار داریم کاراته استان نیز همپای کاراته کشور، در سطح بین المللی نیز بدرخشد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر