کد خبر: 57481 A

شهرداری تبریز این تورها را با هدف تبریزشناسی راه اندازی کرده است/ معرفی و شناساندن تبریز و به تعبیری تبریزگردی برای شهروندان این شهر بر ایران گردی ارجحیت دارد.

ایلنا- تبریز: شهردار تبریز از تصمیم عملی این مجموعه برای راه اندازی و تقویت تورهای ویژه تبریزگردی در نوروز و تابستان 92 برای شهروندان تبریزی و نیز میهمانان و گردشگران داخلی و خارجی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا علیرضا نوین در گفتگو با خبرنگاران افزود: تبریز به جهت قدمت تاریخی و فرهنگی و نیز جاذبه های بسیار طبیعی، میراثی و گردشگری یکی از مهم ترین و جاذب ترین شهرهای کشور به لحاظ گردشگری است و این درجه از اهمیت، لزوم شناخت و معرفی هرچه بیشتر این شهر به شهروندان آن در درجه اول و میهمانان و گردشگران داخلی و خارجی در درجه بعدی را دوچندان می کند.

شهردار تبریز همچنین با تأکید بر این که معرفی و شناساندن تبریز و به تعبیری تبریزگردی برای شهروندان این شهر بر ایران گردی ارجحیت دارد خاطرنشان کرد: تبریز زیبایی های بسیاری دارد که در کنار این زیبایی ها، وجود و تعدد آثار و جاذبه های تاریخی، طبیعی و میراثی این شهر بر غنا و ارزش آن افزوده و باید با راه اندازی و افزایش تورها و اکیپ های تبریزگردی در تمام ایام سال به ویژه فصول گردشگرپذیری این شهر، به معرفی بیش از پیش تبریز به شهروندان آن و دیگر میهمانان و گردشگران داخلی و خارجی اقدام کرد.

وی با اعلام این که شهرداری برای ایام نوروز و تابستان 92 برنامه های ویژه و جامعی برای حوزه گردشگری تدارک دیده است تصریح کرد: نخستین گام در راه موفقیت طرح های گردشگری شهری، راه اندازی تورهای تبریزگردی برای طیف ها و قشرهای مختلف مردم و گروه های سنی مختلف است که این امر به شکلی جدی و همزمان با نوروز امسال و در قالب تورهای تبریزگردی و نیز اتوبوس های تبریزگردی برای شهروندان و مسافران نوروزی دنبال خواهد شد و در ایام تعطیلات تابستانی نیز در قالب تورهای دانش آموزی مدارس تداوم خواهد یافت.

شهردار تبریز در خاتمه از تمامی دستگاه های متولی و نیز تشکل های غیردولتی فعال استان و تبریز خواست مدیریت شهری تبریز را در اجرای موفق این برنامه ها یاری کنند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر