کد خبر: 57576 A

در این کارگاه قوانین آموزشی و مسایل مربوط به آن از جمله، تعداد واحد انتخابی، سنوات مجاز تحصیل، تغییر رشته، مرخصی و حذف دروس مورد بررسی قرار گرفت.

ایلنا- تبریز: کارگاه آموزشی برای توجیه آیین نامه جدید آموزشی با شرکت روسا و کارشناسان آموزش دانشکده ها در دانشگاه تبریز برگزار شد.
به گزارش خبرنگار ایلنا معاون مدیریت امورآموزشی دانشگاه تبریز هدف از این کارگاه را بررسی آیین نامه جدید شورای برنامه ریزی آموزش عالی در خصوص دانشجویان ورودی سال 91 و ورودی های بعد از آن در مقاطع دوره های کاردانی، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته اعلام کرد و گفت: در این کارگاه قوانین آموزشی و مسایل مربوط به آن از جمله، تعداد واحد انتخابی، سنوات مجاز تحصیل، تغییر رشته، مرخصی و حذف دروس مورد بررسی قرار گرفت.
رضا هاشم زاده، افزود: این آیین نامه قبلا در شورای آموزشی بررسی شده است که بعد از آن با اضافه نمودن الحاقاتی جهت هماهنگی و اجرای یکپارچه در سطح دانشگاه به مدیریت خدمات آموزشی ابلاغ شده است.
بر اساس این گزارش، در این کارگاه روسای آموزشی و کارشناسان آموزشی دانشکده های دانشگاه تبریز و دانشکده های اقماری این دانشگاه شامل دانشکده مرند، دانشکده اهر و دانشکده میانه شرکت داشتند.
یادآور می شود که کارگاه آموزشی دوره های کاردانی، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته به مدت یک روز در محل تالار شهریار دانشگاه تبریز برگزار شد.

 

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر