کد خبر: 6363 A

فرماندار تبریز:

هم اکنون ایجاد سقف‌های مستحکم و مقاوم در روستاهای زلزله زده دهستان اسپیران مشاهده می‌شود و این عملیات، باید قبل از فرارسیدن فصل سرما پایان یابد.

ایلنا - تبریز: فرماندار شهرستان تبریز گفت: هم اکنون ایجاد سقف‌های مستحکم و مقاوم در روستاهای زلزله زده دهستان اسپیران مشاهده می‌شود و این عملیات، باید قبل از فرارسیدن فصل سرما پایان یابد.

به گزارش ایلنا تبریز، فرماندار شهرستان تبریز که همراه جمعی از کار‌شناسان و مسئولین، از روند عملیات عمرانی در روستاهای زلزله زده بخش مرکزی تبریز بازدید می‌کرد افزود: بسیاری از واحدهای مسکونی تخریب شده در دهستان اسپیران، پس از اتمام آواربرداری و پی کنی، طبق نقشه ارائه شده از طرف کار‌شناسان بنیاد مسکن، بتن ریزی و اسکلت بندی شده و هم اکنون سقف‌های مستحکم و مقاوم در این روستا‌ها مشاهده می‌شود.

محمود چمنی با تأکید بر افزایش سرعت عملیات عمرانی در این روستا‌ها، اظهار داشت: با همکاری کلیه دستگاه‌های اجرایی اعم از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، جهاد کشاورزی، بخشداری و مشارکت جدی روستائیان و توجه به اصل مدیریت زمان در این مرحله، باید قبل از فرارسیدن فصل سرما، واحدهای مسکونی روستائیان و سرپناه امن برای دام‌ها، آماده و در اختیار مردم حادثه دیده قرار گیرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر