کد خبر: 6370 A

شهردار تبریز:

این یادواره‌ها در شكلی گسترده و به طور هماهنگ، با آغاز هفته دفاع مقدس امسال در محلات سطح شهر تبریز آغاز شده‌اند و تا پایان این ایام برگزاری یادواره‌های محلات ادامه خواهد داشت.

ایلنا- تبریز: شهردار تبریز گفت: مدیریت شهری تبریز با برگزاری یادواره‌های متعدد شهداء در محلات تبریز به استقبال كنگره بزرگ 4 هزار و 280 شهید این شهر می‌رود.

به گزارش ایلنا، علیرضا نوین برگزاری یادواره‌های شهدای محلات تبریز را مقدمه‌ای برای برگزاری آبرومند و موفق بزرگ‌ترین كنگره شهدای شهرستان تبریز طی دو دهه گذشته ارزیابی کرد و گفت: تمامی 4 هزار و 280 شهید والامقام دوران دفاع مقدس تبریز متعلق به محلات و مناطق مختلف این شهر می‌باشند و در برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته در ستاد بزرگداشت این ایام، توجه ویژه‌ای به برگزاری یادواره‌های شهدای محلات و گرامی‌داشت یاد و خاطره نمادهای ایثار و فداكاری شده است.

شهردار تبریز افزود: این یادواره‌ها در شكلی گسترده و به طور هماهنگ، با آغاز هفته دفاع مقدس امسال در محلات سطح شهر تبریز آغاز شده‌اند و تا پایان این ایام برگزاری یادواره‌های محلات ادامه خواهد داشت.

نوین در عین حال گفت: كنگره بزرگ 4 هزار و 280 شهید دوران دفاع مقدس شهرستان تبریز ششم مهرماه توسط شهرداری تبریز و با حمایت و مشاركت شورای اسلامی شهر و دیگر نهادها و دستگاه‌های استانی نظیر استانداری‌آذربایجان‌شرقی، بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، سپاه عاشورا استان، بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و دیگر نهادها برگزار خواهد شد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر