کد خبر: 6561 A

شهردار تبریز:

مدیران و كاركنان شهرداری تبریز بر میثاق خود با مردم مبنی بر خدمات‌رسانی شبانه‌روزی پایبندند و در راه توسعه تبریز از هیچ كوششی فروگذار نخواهند كرد.

ایلنا - تبریز: شهردار تبریز گفت: روند خدمات‌رسانی شهرداری به شهر و شهروندان تعطیل بردار نیست و مجموعه خدوم مدیریت شهری شبانه‌روزی در خدمت مردم است.

به گزارش ایلنا علیرضا نوین كه همزمان با هفته دفاع مقدس و در جمع مدیران و مسئولان شهری سخن می‌گفت، تداوم روند اجرا و بهره‌برداری از طرح‌ها و پروژه‌های بزرگ و مهم عمرانی خدماتی متعدد در مناطق و محلات سطح شهر را مصداق بارز این موضوع دانست و تأكید كرد: مدیریت شهری تبریز در سایه نهادینه شدن مدیریت برنامه‌محور طی سال‌های اخیر، همواره پیشتاز خدمات‌رسانی بوده و در كنار انجام وظایف و تعهدات ذاتی خویش در قبال شهر و شهروندان با طراحی، اجرا و بهره‌برداری پروژه‌های متعدد عمرانی خدماتی، گام‌های بلندی در راستای تسریع روند توسعه و عمران زیربنایی شهر برداشته است و این روند همچنان ادامه خواهد داشت.

شهردار تبریز آماده‌سازی یك هزار میلیارد ریال طرح و پروژه عمرانی خدماتی جدید شهری در هفته دفاع مقدس را نمونه بارز این خدمات‌رسانی برشمرد و افزود: طرح تبادل امام علی (ع) شاخص‌ترین پروژه عمرانی شهرداری تبریز به شمار می‌رود كه همزمان با هفته دفاع مقدس و با حضور معاون اول رییس جمهور، وزرای دولت، استاندارآذربایجان‌شرقی و جمعی از مدیران استانی و شهری به بهره‌برداری رسید و دیگر طرح‌های آماده شده شهری نیز به تناوب افتتاح می‌شوند.

وی در خاتمه گفت: مدیران و كاركنان شهرداری تبریز بر میثاق خود با مردم مبنی بر خدمات‌رسانی شبانه‌روزی پایبندند و در راه توسعه تبریز از هیچ كوششی فروگذار نخواهند كرد.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر