کد خبر: 6566 A

همزمان با هفته دفاع مقدس

برای اجرای این طرح ها بالغ بر 10 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

ایلنا - تبریز: همزمان با هفته دفاع مقدس از سه طرح خدماتی، عمرانی و فرهنگی شهرداری تبریز بهره‌برداری شد.

به گزارش ایلنا در این مراسم كتابخانه كوی دادگستری، پل‌های عابرگذر طوبی و پیشقدم و نیز طرح پیاده‌رو‌سازی فلكه جانبازان تا زعفرانیه به بهره‌برداری رسیدند.

شهردار تبریز در این مراسم با بیان اینکه این طرح‌ها در راستای پاسخگویی به مطالبات فرهنگی و خدماتی شهروندان در دستور كار اجرایی این نهاد قرار گرفته بود گفت: برای اجرای این طرح ها بالغ بر 10 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

علیرضا نوین با اشاره به مشخصات فنی این طرح‌ها افزود: كتابخانه و قرائتخانه كوی دادگستری در فضایی به وسعت 440 متر مربع شامل انبار كتاب، قرائتخانه مخصوص آقایان و بانوان و كلاس‌های آموزشی با اعتباری بالغ بر 340 میلیون تومان احداث شده و در اختیار شهروندان و جوانان قرار گرفته است.

وی افزود: پل عابر گذر مقابل مسجد طوبی نیز به طول 36 متر و با یک میلیارد و 440 میلیون ریال اعتبار و پل عابرگذر پیشقدم به طول 44 متر و اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 550 میلیون ریال احداث گردیده كه این دو پل نقشی ویژه در كاهش تصادفات رانندگی و آمار مرگ و میر ایفا خواهند كرد.

شهردار تبریز در عین حال با اشاره به مشخصات طرح كف‌سازی و پیاده‌روسازی مسیر فلكه جانبازان تا زعفرانیه نیز گفت: در این طرح 1250 متر جدول‌گذاری و 600 متر مربع كف‌سازی شده و برای اجرای آن یک میلیارد و 500 میلیون ریال هزینه شده است.

وی در خاتمه از تداوم اجرای طرح‌های عمرانی و خدماتی شهرداری تبریز در طول سال خبر داد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر