کد خبر: 6583 A

با هدف توسعه زیرساخت های رسانه ملی صورت گرفت؛

صدا سیمای مرکز آذربایجان شرقی و منطقه آزاد ارس با هدف توسعه زیرساخت های رسانه ای تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

تبریز - ایلنا: صدا سیمای مرکز آذربایجان شرقی و منطقه آزاد ارس با هدف توسعه زیرساخت های رسانه ای تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش ایلنا، بر اساس این تفاهم ارائه خدمات مناسب به مردم منطقه و فعالان اقتصادی سازمان منطقه آزاد ارس مبلغ دو میلیارد ریال به توسعه زیرساخت های رسانه ملی در سطح منطقه و شهرستان جلفا اختصاص خواهد داد.

همچنین اداره کل صدا و سیمای آذربایجان شرقی نیز متعهد شد طی سه ماه آینده نسبت به تامین زیرساخت های لازم جهت توسعه ایستگاه علمدار در شهرستان جلفا در راستای سامانه پخش دیجیتال در محدوده منطقه آزاد ارس شامل شهرهای جلفا و هادیشهر و روستاهای اطراف این شهرها با احداث و توسعه ساختمانی ایستگاه و سیستم ارت و خرید تجهیزات جانبی و زیربنایی شامل UPS، سیستمهای سرمایشی و تجهیزات و وسایل فنی و پشتیبانی و راه اندازی سامانه پخش دیجیتال اقدام خواهد کرد.

اضافه می شود بر اساس این یادداشت تفاهم که پیرو جلسه شورای برنامه ریزی استان در منطقه آزاد ارس منعقد شد همچنین اداره کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی پیگیری های لازم را جهت ایجاد یک مرکز رادیویی در شهر جلفا در منطقه آزاد ارس انجام خواهد داد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر