کد خبر: 67127 A

نشست وزیر آموزش و پرورش با فرهنگیان اسكو همزمان با سفر رییس جمهوری در محل كانون فرهنگی؛ تربیتی فجر این شهرستان برگزار شد.

ایلنا: مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی تولید نیروی انسانی و سرمایه اجتماعی را دو کارکرد بنیادی آموزش و پرورش عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اسکو، فیروز رضایی در نشست وزیر آموزش و پرورش با فرهنگیان اسکو که بعداز ظهر روز گذشته (۸ اردیبهشت) همزمان با سفر رییس جمهوری در محل کانون فرهنگی؛ تربیتی فجر این شهرستان برگزار شد، گفت: کارکرد اول آموزش و پرورش برای همگان معلوم و روشن بوده اما کارکرد دوم تا حدودی ناشناخته مانده است.

وی افزود: ازجمله آثار ارتقاء سرمایه اجتماعی، افزایش و تعمیق نقش جامعه از طریق آموزش و پرورش در تحکیم بنیان‌ها و ساختار‌ها ی اساسی جامعه است.

رضایی یادآور شد: از لوازم تحقق این بعد از کارکرد آموزش و پرورش در گام اول مستحکم بودن بنیادهای آموزش و پرورش است. آموزش و پرورشی که در آن معلمان همانند کوه استوار و پرهیبت و همانند دریا زلال و همانند باران بخشنده باشند.

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در ادامه گفت: فرهنگیان از وزیر آموزش و پرورش می‌خواهند هدف والای دست یابی به آموزش و پرورش مستحکم را از افقی بالا‌تر پیگیری نموده و کار ناتمام را به اتمام برساند.

آموزش و پرورش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر