کد خبر: 67148 A

مدیركل آموزش وپرورش آذربایجان شرقی:

جامعه عظیم واثر گذار فرهنگیان خود را برای خلق حماسه سیاسی دیگر آماده می نمایند تا كشور را به شیوه معلمی وبا اخلاق معلمی مدیریت نمایند.

ایلنا- مراغه: مدیركل آموزش وپرورش آذربایجان شرقی گفت: آموزش وپرورش كانون حماسه سیاسی بوده و معلمان وفرهنگیان بستر ساز و زمینه ساز آن هستند.

به گزارش ایلنا از تبریز، فیروز رضائی در نشست صمیمی وزیر آموزش وپرورش با فرهنگیان شهرستان مراغه با اشاره به نقش برجسته معلمان در این عرصه گفت: زیر بنای مردم سالاری آگاهی و بصیرت است و این وظیفه مهم برعهده معلمان و فرهنگیان است.

مدیركل آموزش وپرورش آذربایجان شرقی ادامه داد: جامعه عظیم واثر گذار فرهنگیان خود را برای خلق حماسه سیاسی دیگر آماده می نمایند تا كشور را به شیوه معلمی وبا اخلاق معلمی مدیریت نمایند.

وی با اشاره به اهمیت ایجاد واجرای تحول بنیادین در راستای سند تحول بنیادین آموزش وپرورش گفت: انتظار جامعه بزرگ فرهنگیان از وزیر آموزش وپرورش این است كه كار ناتمام را با گامهای بزرگتر به سرمنزل مقصود رساند.

رضائی افزود: اجرای برنامه های تحولی در آینده نظام آموزشی وپرورشی بسیار سازنده بوده چرا كه وزیرآموزش و پرورش جهت به منصه ظهور رساندن تمامی برنامه های تحولی آموزش و پرورش از حمایت های عظیم جامعه فاخر و فرهنگی برخوردارند.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر