کد خبر: 67682 A

این آیین در چندین واحد تولیدی و گلزار شهدای تبریز به مناسبت هفته کارگر انجام شد.

ایلنا: به مناسبت هفته کار و کارگر دبیر اجرایی خانه کارگر تبریز به همراه جمع کثیری از کارگران با حضور در گلزار شهدا در وادی رحمت باردیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در تبریز، حاج کریم صادق‌زاده در این مراسم در سخنانی پیشرفت و توسعه کنونی کشور را مرهون خون شهداء و پیروی از امام (ره) دانست و گفت: موفقیت‌های کنونی کشورمان ثمره خون پاک شهدایی است که با تقدیم خالصانه و صادقانه خون خود و با پیروی از ولایت فقیه زمان، موجبات استقامت، سربلندی و قدرت امروزین انقلاب اسلامی را فراهم ساختند و نسل امروز وامدار این شهدای به خون خفته ای هستند که برای همیشه ناظر و شاهد اعمال امروزین ما هستند.

وی با اشاره به نقش کارگران در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی گفت: جامعه کارگری با تقدیم 14 هزار شهید نقش مهمی در اعتلای کشورمان داشته و اکنون نیز در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی با تلاشی خالصانه سرافرازانه کشور را در عرصه های اقتصادی همراهی خواهند کرد.

همین گزارش حاکی است حاج کریم صادق‌زاده همچنین در ادامه این مراسم در چندین واحد تولیدی صنعتی تبریز حاضر شد و با اهدای گل به کارگران این واحدهای تولیدی فرارسیدن هفته کارگر را به آنان تبریک گفت.

دبیر اجرایی خانه کارگر تبریز در این مراسم که به صورت نمادین در کارخانه آهنگری تراکتورسازی،خدمات صنعتی تراکتورسازی،موتوژن و سایپا برگزار شد در سخنانی نقش کارگران را در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی مهم توصیف کرد و گفت: کارگران پیکره اساسی صنعت و تولید را تشکیل می دهند و با کار و تلاش خود همچون گذشته مایه اقتدار کشور مان خواهند بود.

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر