کد خبر: 67764 A

حضور تیمهای ملی آلبانی، الجزایر، جمهوری آذربایجان، هنگ کنگ، قزاقستان و ازبکستان برای حضور در بیست و هشتمین دوره تور دوچرخه سواری بین المللی ایران (آذربایجان) نهایی شده است و تیم هنگ کنگ را می توان را رقیبی جدی برای تیم پتروشیمی و سایر تیم ها دانست.

ایلنا- تبریز: حضور ۵ تیم باشگاهی پتروشیمی تبریز، دانشگاه آزاد اسلامی، تیم ملی در قالب آینده سازان، منتخب آذربایجان شرقی و منتخب آذربایجان غربی در بیست و هشتمین دوره تور دوچرخه سواری بین المللی ایران (آذربایجان) نهایی شد.

به گزارش ایلنا از تبریز، تیم پتروشیمی تبریز قهرمان دوره بیست و هفتم تور به همراه تیم تازه تاسیس آینده سازان در کنار ۶ تیم ملی از ۳ قاره در بیست و هشتمین دوره تور نوید رقابتهای شانه به شانه‌ای را می‌دهد.

حضور تیمهای ملی آلبانی، الجزایر، جمهوری آذربایجان، هنگ کنگ، قزاقستان و ازبکستان برای حضور در بیست و هشتمین دوره تور دوچرخه سواری بین المللی ایران (آذربایجان) نهایی شده است و تیم هنگ کنگ را می‌توان را رقیبی جدی برای تیم پتروشیمی و سایر تیمهای داخلی و خارجی دانست.

بیست و هشتمین دوره تور دوچرخه سواری بین المللی ایران (آذربایجان) یکم تا ششم خرداد ماه ۹۲ به مسافت ۸۹۲ کیلومتر در ۶ مرحله از تبریز با شعار پاک پیروز شو آغاز و با طی مسیر شهرهای مراغه، ارومیه، خوی و جلفا و داخل شهر تبریز برگزار خواهد شد.

بیست و هشتمین دوره تور دوچرخه سواری بین المللی ایران (آذربایجان) در مسیر استانهای آذربایجانغربی و آذربایجانشرقی در ۶ مرحله برگزار خواهد شد و در مرحله نخست رکابزنان مسیر ۱۲۸ کیلومتر تبریز به مراغه را روز چهارشنبه یکم خرداد رکاب خواهند زد.

مرحله دوم در مسیر مراغه به ارومیه می‌ه‌مان استان آذربایجانغربی خواهند بود و مسیر ۱۹۴ کیلومتر را رکاب می‌زنند و در مرحله سوم مسیر ارومیه به خوی را به مسافت ۱۲۶ کیلومتر طی خواهند کرد.

مرحله چهارم در مسیر خوی به منطقه ازاد تجاری ارس به مسافت ۱۵۲ کیلومتر، مرحله پنجم در مسیر سنگین ۱۹۱ کیلومتری و کوهستانی منطقه ازاد تجاری ارس به طرف پیست اسکی سهند تبریز برگزار و مرحله نهایی تور در داخل شهر تبریز بصورت کریتیریوم به مسافت ۱۰۰ کیلومتر برکزار می‌شود.

جمال الدین محمود از کشور مالزی ناظر اتحادیه جهانی دوچرخه سواری بر بیست و هشتمین دوره تور دوچرخه سواری بین المللی ایران (آذربایجان) خواهد بود و نورمن شل مردین از انگلستان مشاور فنی تور برای دومین سال متوالی، لودیگ گالاند از فرانسه نماینده شرکت فتوفینیش، مارتین بروین از هلند برای سومین سال متوالی و مجید ناصری از ایران داوران بین المللی و رسمی اتحادیه جهانی دوچرخه سواری در این دوره حضور خواهند داشت.

تیمهای باشگاهی خارجی نیز به زودی نهایی می‌شود.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر