کد خبر: 69432 A

در سال گذشته

در این راستا 361 فقره پرونده، مربوط به متخلفان این حوزه نیز به مراجع قضایی ارجاع و 321 مورد حکم قضایی در این زمینه صادر شده است.

ایلنا: رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان تبریز گفت: در سال گذشته، حدود 58 تن انواع فرآورده‌های خام دامی غیربهداشتی توسط بازرسان بهداشتی این شبکه کشف و از چرخه مصرف انسانی خارج شده است.
به گزارش خبرنگار ایلنا در تبریز، فرهاد تقی‌زاده در گفتگو با خبرنگاران افزود: در راستای صیانت و حفظ بهداشت عمومی جامعه و مصرف کنندگان فراورده‌های خام دامی، کارشناسان اکیپ نظارت بر بهداشت عمومی این شبکه در سال گذشته با انجام بازرسی بهداشتی در سطح شهرستان تبریز موفق به کشف و ضبط این میزان فرآورده خام دامی غیربهداشتی شدند.
وی گفت: بر همین اساس تعداد 101 مورد نمونه‌برداری از فرآورده‌های مشکوک صورت گرفته است که نتیجه آن کشف و ضبط این میزان فرآورده‌های خام دامی غیربهداشتی از ابتدای سال بوده که با دستور مقام قضایی معدوم شده‌اند.
رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان تبریز گفت: در این راستا 361 فقره پرونده مربوط به متخلفان این حوزه نیز به مراجع قضایی ارجاع، 321 مورد حکم قضایی صادر و 14 واحد غیربهداشتی نیز پلمپ شده است.
تقی‌زاده با قدردانی از همکاری تنگاتنگ نیروی انتظامی در حفظ و ارتقا بهداشت عمومی از همشهریان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف در تولید، توزیع و عرضه فرآورده‌های خام دامی سریعاً مراتب را توسط شماره تلفن 1512 و 4439272 به دامپزشکی استان اطلاع دهند.

 

 

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر