کد خبر: 69531 A

شهردار تبریز:

هیچ مرجع و نهادی جز شهرداری تبریز، دلسوز و مدافع واقعی كارگران شهرداری نبوده و نیست و تمامی امورات و ساز و كارهای اداری و حمایتی مرتبط با كارگران تنها از طریق قوانین و ضوابط و بخشنامه‌ای قانونی امكان‌پذیر است و مدیریت شهری تبریز طی سال‌های اخیر گام‌های موثری نیز در راستای حمایت از كارگران و ارتقای سطح رفاه و معیشت آنان برداشته است.

ایلنا: شهردار تبریز سوء استفاده برخی افراد از نام و جایگاه کارگران خدوم و تلاشگر در برهه‌های خاص سیاسی و اجتماعی را بزرگ‌ترین جفا در حق این قشر مظلوم دانست.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز، علیرضا نوین که در آئین تجلیل از کارگران شهرداری سخن می‌گفت، با تأکید بر حمایت عملی و حداکثری از حقوق و جایگاه کارگران در کشور اظهار داشت: حفظ شأن و جایگاه این قشر از ضرورت‌های مدیریت در نظام اسلامی است.

وی افزود: کارگران زحمتکش و خدوم که به حداقل‌ها قانع شده و در راه کسب روزی حلال به سخت‌ترین کار‌ها تن می‌دهند، شایسته بالا‌ترین تکریم و پاسداشت هستند؛ با این حال متأسفانه دیده می‌شود که بسیاری از مدیران به جای حمایت عملی از این قشر به دنبال سوء‌استفاده از نام و جایگاه آنان هستند و کارگران را سکوی پرتاب خود به کرسی‌های مدیریت قرار می‌دهند.

شهردار تبریز با بیان اینکه مدیریت شهری تبریز تا حد توان در راستای بهبود معیشت و تأمین نیاز‌ها و مطالبات به حق کارگران شاغل در شهرداری گام برداشته است، خاطرنشان کرد: بنده با افتخار شهادت می‌دهم که در طول ۸ سال گذشته تمام تلاش و توان خود را صرف ارتقای سطح رفاه و معیشت کارگران شهرداری کرده‌ و هیچ خیانتی در حق این قشر نکرده‌ایم.

نوین با انتقاد از اقدامات شعاری و عوام‌فریبانه برخی افراد در دفاع غیرمسوولانه از کارگران شهرداری گفت: هیچ مرجع و نهادی جز شهرداری تبریز دلسوز و مدافع واقعی کارگران شهرداری نبوده و نیست و تمامی امورات و ساز و کارهای اداری و حمایتی مرتبط با کارگران تنها از طریق قوانین و ضوابط و بخشنامه‌ةای قانونی امکان‌پذیر است و مدیریت شهری تبریز طی سال‌های اخیر گام‌های موثری نیز در راستای حمایت از کارگران و ارتقای سطح رفاه و معیشت آنان برداشته است.

شهردار تبریز در عین حال با قدردانی از خدمات صادقانه و خداپسندانه کارگران شهرداری طی سال‌های اخیر، توسعه، عمران، آبادانی، تمیزی و موفقیت‌ةای داخلی و خارجی شهر تبریز طی سال‌های اخیر را نتیجه تلاش و کوشش کارگران خدوم این مجموعه دانست و از آنان به عنوان سفیران توسعه و عمران شهری و نیز امین شهروندان یاد کرد.

نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر